Bum nad Wisłą,

Wielkie "Bum nad Wisłą"

3.10.12 Anonimowy 0 Comments

Już w najbliższą sobotę, 6 października, plażę pod mostem Poniatowskiego wypełnią ogniste rytmy rodem z Afryki i Ameryki Południowej. „Bum nad Wisłą” to zakończenie wiślanego sezonu w rytmie egzotycznych bębnów.
Po wiślanych regatach czas na drugą odsłonę tegorocznego zamknięcia sezonu nad warszawską Wisłą. W ubiegły weekend walkę o Puchar Wisły w kategorii szkół średnich wygrała osada z XIV LO im. Stanisława Staszica. Po wioślarskich emocjach przyszedł czas na zabawę przy muzyce pełnej energii – „Bum nad Wisłą”!

W najbliższą sobotę w godz. 14.00-20.00 na plaży przy moście Poniatowskiego będzie gorąco niczym na słynnej brazylijskiej Copacabanie. W programie koncerty zespołów Sambalanga, Ritmo Bloco, Ritmodelia i West African Project oraz otwarte warsztaty perkusyjne muzyki brazylijskiej i Afryki Zachodniej. Zabawę zakończy jam session - wspólne otwarte granie na bębnach. Imprezę poprowadzi Mamadou Diouf.

Wydarzenie realizowane w ramach kampanii promocyjnej projektu pn. "Warszawski Węzeł Wodno - Rowerowy "Pedałuj i płyń" (bike & sail) - etap I", dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

0 komentarze: