HolidayCheck,

HolidayCheck Quality Selection 2012 – najwyżej ocenione polskie hotele według użytkowników portalu HolidayCheck

5.10.12 Anonimowy 1 Comments

Po raz pierwszy w tym roku HolidayCheck przyznał wyróżnienia Quality Selection hotelom w Polsce. Dyplomem zostały nagrodzone obiekty, którym użytkownicy portalu HolidayCheck przyznali co najmniej 5 punktów w 6-stopniowej skali, a wskaźnik rekomendacji wyniósł minimum 75 proc. przy co najmniej 10 opiniach (nie tylko polskich) pochodzących z ostatnich 2 lat. Pod uwagę został wzięty stan z połowy września 2012 r.- Wysokość i liczba ocen może się zmieniać dość dynamicznie ze względu na coraz większą liczbę ocen polskich hoteli w naszym portalu. Postanowiliśmy jednak przyznać wyróżnienia właśnie teraz, po okresie wakacyjnym, ale w trakcie jesiennego sezonu związanego z podróżami służbowymi - mówi Marta Pogorzelska-Gałach, PR & marketing manager HolidayCheck Polska.

Wśród nagrodzonych znalazły się zarówno 5-gwiazdkowe hotele, obiekty sieciowe, jak i małe rodzinne pensjonaty.  Dyplomy Quality Selection wraz z naklejką „HolidayCheck: Sprawdzone Polecone” przekazane zostały 100 obiektom.  Nagrodzone hotele mogą także zamieścić na swych stronach internetowych specjalne widgety HolidayCheck, prezentujące aktualną ocenę, zawierające informację o wyróżnieniu oraz umożliwiające przejście bezpośrednio do formularza oceny.

Oprócz wyróżnienia Quality Selection, HolidayCheck co roku wręcza również prestiżową nagrodę HolidayCheck Award. Przyznawana jest ona w siedmiu kategoriach:
- Numer 1 spośród hoteli w 20 najpopularniejszych destynacjach
- Najpopularniejsze hotele dla par
- Najpopularniejsze hotele dla rodzin
- Najpopularniejsze hotele na wakacje na plaży
- Najpopularniejsze hotele na urlop w mieście
- Najpopularniejsze hotele Spa
- Najpopularniejsze hotele do uprawiania sportów zimowych

Aby znaleźć się wśród nagrodzonych, hotel musi uzyskać od Internautów minimum 40 recenzji oddanych w danym roku i wskaźnik rekomendacji na poziomie co najmniej 90%.

Dotychczas w żadnej z edycji HolidayCheck Award ani jeden hotel z Polski nie znalazł się w tym prestiżowym gronie.

- Powodem, dla którego polskie obiekty nie znalazły się dotąd wśród nagrodzonych, jest niewystarczająca ilość opinii. Ruch jest zatem po stronie polskich hotelarzy – HolidayCheck zachęca do podjęcia starań o pozyskiwanie od klientów recenzji, zwłaszcza obecnie, gdy rekomendacje są tak istotnym czynnikiem w podejmowaniu decyzji zakupowych.” komentuje Marta Pogorzelska-Gałach.

Lista polskich hoteli wyróżnionych dyplomem Quality Selection 2012 znajduje się na stronie: http://blog.holidaycheck.pl/

O HolidayCheck
HolidayCheck jest największą europejską niezależną platformą społecznościową dotyczącą podróży, odnotowującą nawet przeszło 29 milionów wizyt miesięcznie. HolidayCheck pomaga użytkownikom znaleźć najodpowiedniejszy hotel, umożliwia kontakt z innymi podróżnymi, a także oferuje bezpośrednią rezerwację. Baza portalu to ponad 7 milionów opinii, zdjęć oraz materiałów video zamieszczonych przez użytkowników. Ponad 130 000 hoteli w 220 krajach zostało do tej pory ocenionych przez turystów. Portal dostępny jest w 10 językach, w tym po polsku.
informacja prasowa

fot. pojechanewakacje.pl

1 komentarz: