bilety,

Zbliża się największa impreza turystyczna w Polsce

12.9.12 Anonimowy 0 Comments

Targi TT Warsaw to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń, przeznaczonych na zawieranie kontaktów biznesowych pomiędzy międzynarodową, a polską branżą turystyczną. Charakterystyczną cechą Targów TT Warsaw jest możliwość dotarcia w jednym miejscu zarówno do odbiorców branżowych,  jak i klientów indywidualnych, a także promocja Polski na arenie międzynarodowej.

Odbiorcy branżowi


mają wyjątkową okazję  do tego, aby spotkać się i porozmawiać w międzynarodowym środowisku turystycznym oraz nawiązać cenne kontakty biznesowe z przedstawicielami branży turystycznej z zagranicy,  polskimi touroperatorami, agentami, czy przedstawicielami bazy noclegowej. Na TT Warsaw prowadzi się owocne dyskusje, w trakcie których dochodzi do wymiany doświadczeń, wiedzy a przede wszystkim - do konfrontacji ofert, których celem jest zawarcie nowych kontraktów i umów dotyczących współpracy z firmami z całego świata. Dlatego pierwszy dzień targów (27 września) został przeznaczony wyłącznie dla branży i na spotkania biznesowe.

Odbiorcy indywidualni


mogą znaleźć wiele inspiracji na udany urlop - Targi TT Warsaw to również promocja miejsc, ofert i atrakcji turystycznych z różnych stron świata (wyjazdy zimowe, jesienne, świąteczne, sylwestrowe). Ponadto targi są doskonałą okazją do poznania tradycji i kultury ponad 60 krajów. Na TT Warsaw można posłuchać narodowej muzyki, zobaczyć regionalne tańce i skosztować tradycyjne narodowe potrawy.

Drugi dzień targów (28 września) przeznaczony jest dla wszystkich zwiedzających, (posiadacze biletów z targów LATO - wstęp bezpłatny).

Trzeci dzień (29 września) przeznaczony jest dla wszystkich zwiedzających.

0 comments: