Event Zimowy,

Szusem na biały urlop Event zimowy na targach TT Warsaw

12.9.12 Anonimowy 0 Comments

Narty we wrześniu? I to w Warszawie... Czemu nie? Na jesiennych XX Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw 2012 na amatorów białego szaleństwa czekać będzie Event Zimowy, podczas którego będzie można poszusować na nartach i snowboardzie na specjalnym symulatorze. Po sportowych atrakcjach zwiedzający będą mogli skosztować wyśmienitych, regionalnych przysmaków. Inspiracji do zimowych wypadów na TT Warsaw będzie szukał między innymi znany dziennikarz telewizyjny - Paweł Pochwała.

[caption id="attachment_1157" align="alignnone" width="448"] Na targach będzie można zobaczyć jak piękny jest Południowy Tyrol[/caption]

Event Zimowy to wspólna inicjatywa firmy MT Targi - organizatora targów TT Warsaw i Narodowych Ośrodków ze Słowacji, Czech, Włoch i Austrii. Zagorzali narciarze i snowboardziści, ale również początkujący będą mogli spróbować swoich sił na symulatorze zjazdowym, udostępnionym przez  ośrodek „Czarny Groń” z województwa małopolskiego. Do wyboru będzie kilka różnych tras, w tym: jazda na tyczkach, stok treningowy czy jazda na czas. Nad zabawą będą czuwać wykwalifikowani instruktorzy.

Wydarzenie będzie jednak nie tylko okazją do treningu i poprawy kondycji przed zimą, ale również do wygrania cennych nagród, w tym m.in. kompletu nart, ufundowanego przez SkiTeam oraz pobytu dla czterech osób w Maso Corto we Włoszech, ufundowanego przez Top***Residence Kurz, a także innych niespodzianek zapewnionych przez kraje współorganizujące Event. Odbędą się bowiem zawody na symulatorze, w których udział będą mogli wziąć zwiedzający targi TT Warsaw. Przygotowane zostały również pokazy jazdy na nartach i snowboardzie, które mają zachęcić do aktywnego spędzania wolnego czasu i przekonać do zimowych wyjazdów.

Zmęczeni targowi sportowcy będą mogli odpocząć w restauracji pod szyldem „Kuchnia dla narciarzy”, w której nie zabraknie ulubionych potraw narciarzy ze Słowacji, Czech, Włoch i Austrii.

Strefa zimowa to oczywiście nie tylko szaleństwo na symulatorze, ale przede wszystkim doskonała okazja do zapoznania się z ofertą stacji narciarskich, górską bazą noclegową, zagranicznymi i krajowymi wyjazdami na białe szaleństwo. Wśród prezentowanych propozycji nie zabraknie wypadów świątecznych i sylwestrowych.

Na swoje stoisko zaprasza między innymi fundator głównej nagrody w konkursie narciarskim na symulatorze - Top***Residence Kurz. Zwiedzający będą mogli posmakować tu przysmaków z Południowego Tyrolu: specku, sera oraz wina.

- Jesteśmy mocno związani z polskim rynkiem turystycznym. W naszej rezydencji gościmy wielu klientów z Polski, zwłaszcza w okresie zimowym. Pobyt na pewno ułatwia polska, profesjonalna obsługa. Nasza rezydencja znajduje się tuż przy stokach narciarskich, w odległości zaledwie 200 m od wyciągów narciarskich oraz kolejki na lodowiec.” – mówi Sepp Platzgummer, Dyrektor Top***Residence Kurz.

Poszukiwanie pomysłu na zimowy wypoczynek na TT Warsaw ma w planach dziennikarz i reżyser Paweł Pochwała.

- Narty kocham od zawsze! Zjeździłem wszystkie polskie stoki, a w Alpy pierwszy raz pojechałem jakieś 20 lat temu i to w dużej mierze dzięki TT Warsaw. Bo właśnie na jednych z pierwszych TT poznałem Seppa Platzgummera z Maso Corto z Południowego Tyrolu i zakochałem się w tej krainie na zawsze... Zresztą ze wzajemnością. Mam tam wielu przyjaciół, do których jeżdżę na narty, a oni do mnie latem... I nie mogą się nadziwić, że w Polsce można wchodzić do lasu i zbierać grzyby! Ale nie tylko Południowy Tyrol poznałem dzięki TT Warsaw. Nie raz korzystałem z ciekawych ofert z innych regionów  Alp. Na TT jestem zawsze, bo narciarze-szaleńcy, a ja się do nich zaliczam, planują sezon właśnie już we wrześniu!” – podkreśla Pochwała.

Dwudziesta edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, odbędzie się:

  • w dniach 27-29 września 2012

  • w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska

  • przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

0 comments: