City Race,

St. Moritz City Race - rozpoczęcie sezonu zimowego w wielkim stylu!

18.9.12 Anonimowy 0 Comments

W jedynym w swoim rodzaju slalomie równoległym na ulicach St. Moritz, najbardziej prestiżowego kurortu narciarskiego na świecie, może wystartować każdy.St. Moritz City Race to wyjątkowe w skali światowej wydarzenie narciarskie i towarzyskie, przyciągające do St. Moritz ludzi oczekujących niezwykłych wrażeń.
Każdy z uczestników wyjazdu będzie miał możliwość aktywnego uczestnictwa w spektakularnych zawodach w slalomie równoległym, który będzie się odbywał na ulicach najbardziej prestiżowego kurortu narciarskiego na świecie.
City Race to zawody, które raz w roku rozgrywane są na głównej ulicy miasta wśród stylowych kamieniczek, na specjalnie przygotowanym jednorazowo w tym celu stoku. Zjazd odbywa się w świetle jupiterów wśród tłumu publiczności, zgromadzonej pomiędzy kolorowymi witrynami luksusowych butików, banków i restauracji.

Oprócz zawodów sportowych rozgrywanych przez 3 dni w kilku kategoriach, na ulicach miasta odbywają się ceremonie wręczania nagród, pokazy mody i występy zespołów muzycznych.

Fantazja uczestników zawodów będzie nagradzana w specjalnej konkurencji na najbardziej ekscentryczny i ekstrawagancki strój. Dlatego już teraz warto pomyśleć czy wystarczy po prostu zjechać w stroju lajkonika lub batmana, czy też należy się wykazać jeszcze większym polotem aby zostać królem jedynej takiej nocy w St. Moritz.

Ogniste After Race Party będzie trwało w pubach i dyskotekach do późnych godzin nocnych i wszyscy będą radośnie celebrować swoje uczestnictwo w najgorętszej tego wieczoru imprezie narciarskiej na planecie.

Rozpoczęcie sezonu zimowego w St. Moritz to nie tylko uczestnictwo w ekstrawaganckim evencie St. Moritz City Race, ale również możliwość doskonałej jazdy przez cały tydzień na lodowcach, Corvatsch i Piz Nair. Na początku grudnia niezaludnione szerokie trasy pozwalają na wykorzystanie wszystkich możliwości stoków, na których w 2017 roku będą się odbywały Mistrzostwa Świata FIS w narciarstwie alpejskim.
W piątek wieczorem, 30.11.2012 na stokach lodowca Corvatsch na najdłuższej oświetlonej trasie w Europie odbędzie się Snow Night Party. Szusowanie w blasku księżyca w iluminacji oświetlonych szczytów oraz kolacja w górskiej restauracji zawsze dostarczają kolejnej dawki pozytywnej energii. Szusowanie na mistrzowskich stokach terenów narciarskich Corviglia u stóp lodowca Piz Nair, pizza z truflami w słynnej górskiej restauracji Matiz, gdzie w czasie lunchu pianista swoim repertuarem przypomni nam czasy niezapomnianej belle-epoque, czy też kolacja w restauracji słynnego hotelu Badrutt’s Palace z oszałamiającym widokiem na jezioro Moritzer to atrakcje, których bezwzględnie należy zakosztować, będąc uczestnikiem tego niezwykłego wyjazdu.
Tydzień to naprawdę mało czasu aby skorzystać ze wszystkich atrakcji wspaniałej doliny Górnej Engadyny. St. Moritz to tradycja dwukrotnego  organizatora igrzysk olimpijskich, stylowe hotele i nowoczesna infrastruktura. Nade wszystko jednak o niezwykłej atrakcyjności wakacji właśnie tutaj w kolebce narciarstwa zjazdowego stanowią przepiękne szczyty alpejskich cztero-tysięczników oplatających pierścieniem dolinę, gdzie słońce świeci przez 322 dni w roku. St. Moritz to po prostu Top of the World.

Ramowy program pobytu
Wyloty:
Katowice     wtorek    27.11.2012 - 04.12.2012
Warszawa    środa      28.11.2012 - 05.12.2012
Gdańsk        środa      28.11.2012 - 05.12.2012

Szczegóły na infoski.pl

[mappress mapid="67"]

0 comments: