Blue Reef Resort,

Najlepsze hotele w Egipcie. Sprawdź ranking

12.9.12 Anonimowy 0 Comments

Egipcie wypoczywamy najliczniej i najczęściej. Od kilku lat ten kierunek jest ulubionym wyborem. Chętnie latamy w szczycie sezonu, ale także doceniamy zimowe słońce, którego w Polsce brak. Co najbardziej lubimy w obiektach na terenie najpopularniejszych kurortów? Jakie udogodnienia sprawiają, że wybieramy konkretne hotele? Czym przekonują nas Organizatorzy i czy zawsze najdroższe oznacza najlepsze? Wszystkim zainteresowanym postaramy się przybliżyć temat w rankingu egipskich hoteli, wybieranych przez klientów Wakacje.pl oraz EasyGo.pl.Najpopularniejszy kurort – Hurghada
Tutaj pierwsze miejsce, wśród wyborów, to Iberotel Aquamarine . Ogromny kompleks położony w południowej części Hurghady, tuż przy długiej, piaszczystej plaży. Idealny dla wymagających klientów, miłośników kitesurfingu oraz wielbicieli wodnych atrakcji.
Na drugiej pozycji znalazł się, szczególnie polecany rodzinom z dziećmi, Lillyland. Hotel znajduje się na bardzo rozległym, zielonym terenie, bezpośrednio przy piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do wody.
Top 3 w tej części Egiptu zamyka Montillon Grand Horizon. Duży obiekt na przedmieściach Hurghady z bardzo dobrym jedzeniem, dużymi i czystymi pokojami oraz podgrzewanym basenem.

„Europejski” - Sharm El Sheikh
W drugim, pod względem popularności kurorcie, nasi klienci najchętniej odpoczywali w Grand Plaza Resort. Jest to rozbudowany kompleks z pięknymi widokami na wyspę Tiram oraz prywatną plażą i zjawiskową rafą koralową, tuż przy hotelu.
Kolejne miejsce w rankingu zajął hotel Park Inn. Rozległy obiekt w otoczeniu bujnej zieleni z komfortowymi pokojami i Aquaparkiem. Usytuowany w zatoce Nabq, oddalony ok. 600m od plaży.
Trzecie miejsce zajął, położony w spokojnej okolicy,hotel Royal Rehana. Tuż przy piaszczystej plaży, z piękną rafą, dobrze wyposażonymi pokojami i urozmaiconym menu.

Spokojne południe - Marsa El Alam
W położonej najdalej na południe, egipskiej destynacji prym wiódł w kwietniu Blue Reef Resort. Czterogwiazdkowy, niewielki obiekt w otoczeniu pustyni, z dostępem do rafy oraz centrum nurkowego.
Drugie miejsce to elegancki resort Sunrise Sentido Dream z bogatą opcją all inclusive oraz podgrzewanymi basenami.
Najlepszą trójkę zamyka sieciowy Hilton Marsa Alam Nubian Island. Pięciogwiazdkowy standard z profesjonalną obsługą.

Taba – urokliwe połączenie gór i pustyni

Numer jeden to, położony tuż przy izraelskiej granicy hotel Movenpick Taba Resort Luksusowy obiekt z pięknymi widokami dla klientów ceniących spokojny relaks z wszelkimi udogodnieniami.
Tuż za nim uplasował się Radisson Blue Resort Taba. Ekskluzywny hotel położony na ładnie zagospodarowanym, zielonym terenie, z wyjątkowo smacznym jedzeniem i dostępem do pięknej rafy.
Podium zamyka Hilton Taba Resort. Kolejny z hoteli należących do popularnej sieci Hilton. Klasowy obiekt z dobrą obsługą polecany rodzinom z dziećmi.źródło wakacje.pl

fot. pojechanewakacje.pl

[mappress mapid="54"]

0 comments: