Boeing 787,

Dreamlinerem LOT-u po Europie

19.9.12 Anonimowy 0 Comments

Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomiły sprzedaż biletów na europejskie rejsy pierwszym Boeingiem 787 polskiego przewoźnika. W pierwszy rejs Dreamliner poleci 14 grudnia br. do Pragi. Kolejne loty do europejskich miast będą odbywać się aż do połowy stycznia 2013 roku.

[caption id="attachment_3481" align="alignnone" width="554"] fot. LOT[/caption]

Już od dzisiaj wszyscy Pasażerowie, którzy chcieliby udać się w podróż po Europie na pokładzie Boeinga 787 Dreamlinera LOT-u, będą mogli kupić bilet na lot.com, w biurach sprzedaży, w biurach podróży oraz poprzez Call Center.


Będą to pierwsze okazje, aby Pasażerowie LOT-u mogli doświadczyć komfortu podróży oferowanego na pokładzie najnowocześniejszego pasażerskiego samolotu świata.
- Jestem przekonany, że podróże Dreamlinerem LOT-u do europejskich miast będą wyjątkowym przeżyciem dla naszych Pasażerów – powiedział Marcin Piróg, Prezes Zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT. To właśnie oni jako pierwsi doświadczą udogodnień oraz doskonałego produktu oferowanego na pokładzie Boeinga 787 naszych linii, zanim samolot rozpocznie regularne rejsy na naszych flagowych połączeniach dalekiego zasięgu – dodał Marcin Piróg.
Dreamlinery przez miesiąc będą latały do ośmiu miast w Europie: Pragi, Wiednia, Monachium, Frankfurtu, Hanoweru, Kijowa, Budapesztu oraz Brukseli.

Pełny rozkład europejskich rejsów Boeinga 787 dostępny jest na stronie lot.com.

http://youtu.be/vkcIcQG16o8

źródło LOTPolishAirlinesTV

0 comments: