bilet,

Najtańszy, najwygodniejszy i najlepszy sposób podróżowania po całej Szwajcarii

8.8.12 Anonimowy 0 Comments

We dwoje za cenę jednego. Od września do końca listopada możecie podróżować po całej Szwajcarii pociągami, autobusami i statkami oraz korzystać z wielu innych atrakcji, we dwoje za cenę jednej osoby i to jeszcze z 15 proc. zniżki Saver. Bilety promocyjne już są w sprzedaży.

Dzięki bogatej ofercie Swiss Travel System łatwo wybiorą Państwo bilet odpowiedni dla indywidualnych planów podróży. Z biletem STS można korzystać z sieci transportowej składającej się z ponad 20 000 km na szynach, po drogach i wodzie. Bilety STS może zakupić każdy, kto jest na stale zameldowany poza Szwajcarią lub Księstwem Liechtensteinu. Zdjęcie nie jest wymagane. Wystarczy dowód osobisty lub paszport, którego numer należy wpisać na bilecie.Bilety do nabycia tylko poza Szwajcarią, w Polsce:

Informacje i zamówienia: bilety@swisstravelsystem.pl

W tym miejscu możecie zakupić również niemal wszystkie pozostałe rodzaje biletów kolejowych w Szwajcarii, jak np. regionalne (np. Pass Berneński Oberland, Centralna Szwajcaria), zwykłe na każdy odcinek (np. z Zurychu do Genewy), vouchery na dostarczenie bagażu Fly & Rail i Check in na dworcu i rezerwacje miejsc w pociągach panoramicznych, jak Ekspres Lodowcowy, Bernina czy Pociąg Czekoladowy. Możecie tu zakupić również bilety - vouchery na kolejki górskie, m.in. na Gornergrat, Klein Matterhorn, Pilatus czy Titlis.

źródło Switzerland Tourism

0 comments: