komunikacja,

Krakowska Karta Turystyczna - wiele możliwości

26.8.12 Anonimowy 0 Comments

Krakowska Karta Turystyczna to oszczędność czasu i pieniędzy. Karta ułatwi i uprzyjemni turystom pobyt w naszym zabytkowym, tętniącym życiem mieście.

Dwu- lub trzydniowa karta upoważnia posiadacza do bezpłatnych przejazdów w autobusach i tramwajach miejskich oraz do bezpłatnych wstępów do 33 muzeów krakowskich. Karta zapewnia poruszanie się środkami komunikacji miejskiej, zarówno w dzień, jak i w nocy. Oferta krakowskich muzeów jest bardzo bogata i różnorodna, niektóre z nich posiadają unikalne zbiory sztuki, a swoje siedziby mają w najcenniejszych zabytkach architektury miejskiej. Posiadacze karty mogą ponadto skorzystać z systemu rabatów w wybranych restauracjach i sklepach oraz na wycieczki lokalne.

Karta jest imienna i nie może być przekazywana. Karta jest ważna tylko z wpisaną datą, którą nanosi sprzedawca, oraz z podpisem posiadacza. Okres ważności dwudniowej karty rozpoczyna się o godz. 0.00 w dniu oznaczonym na odwrotnej stronie karty i obowiązuje do godz. 24.00 następnego dnia. Karta trzydniowa jest ważna od godz. 0.00 dnia oznaczonego na karcie przez trzy kolejne dni włączywszy w to dzień oznaczony na karcie. Termin jej ważności upływa o godz. 24.00 dnia trzeciego.

Karta jest plastikowa, na wzór karty kredytowej.

Ceny kart obowiazujące od 1 kwietnia 2012 r. :
Karta dwudniowa - 60 PLN
Karta trzydniowa - 75 PLN

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie: www.krakowcard.com

Wydawca Krakowskiej Karty Turystycznej
Symposium Cracoviense Sp. z o.o.
31-123 Kraków, ul. Krupnicza 3
tel. +48 12 422 76 00, fax. + 48 12 421 38 57
e-mail: krakowcard@symposium.pl


Punkt sprzedaży Krakowskiej Karty Turystycznej

źródło krakow.pl

0 comments: