Aktualności

Nowe sklepy na Lotnisku Chopina

16.4.12 Anonimowy 0 Comments

 


 


Nowe sklepy na Lotnisku Chopina

The Warsaw Store
Sklep The Warsaw Store, którego operatorem jest spółka HDS Polska, proponuje bogaty wybór upominków, galanterii skórzanej, okularów przeciwsłonecznych oraz artykułów podróżnych (walizki i torby). Kibice piłki nożnej szczególnie ucieszą się z atrakcyjnych pamiątek związanych z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012.


Aelia Polska uruchamia dwa sklepy z asortymentem duty free: perfumeryjno-kosmetyczny oraz spożywczo-alkoholowy. W najbliższą sobotę swój nowy sklep otworzy również spółka Keraniss Polska.


Wszystkie sklepy znajdują się w strefie pasażerskiej na terenie Wolnego Obszaru Celnego, w lokalach wcześniej wynajmowanych przez firmę BH Travel Retail Poland sp. z o.o., która prowadziła w nich sklepy pod marką „Baltona”. Spółka zwolniła sześć lokali w związku z wypowiedzeniem jej przez Porty Lotnicze umów najmu. Mimo, że termin wyprowadzki upłynął 17 marca, spółka nadal zajmuje trzy lokale handlowe i dwa lokale pomocnicze. Za każdy dzień zwłoki w zwrocie lokali Porty Lotnicze naliczają BH Travel wysokie kary finansowe.


źródło lotnisko-chopina.pl


0 komentarze: