Aktualności

TUI odwołuje wyjazd

31.10.11 Anonimowy 0 Comments

w dniach 02.11 - 17.11.2011


W związku z ostrzeżeniem dla turystów, jakie wystosowała Ambasada RP w Bangkoku oraz oświadczeniem wydanym przez polski MSZ, TUI Poland mając na uwadze bezpieczeństwo swoich klientów, odwołuje najbliższą planową wycieczkę objazdową po Tajlandii – „Niesamowita Tajlandia”, która miała być realizowana w dniach 02-17.11 br.


- Wielotygodniowe opady deszczu spowodowały powodzie w centralnej części Tajlandii oraz w Bangkoku. Ze względu na napływające do nas sygnały o ograniczonej możliwości poruszania się, nieprzejezdnych drogach oraz przerwach w dostawie prądu zdecydowaliśmy się odwołać najbliższą wycieczkę objazdową „Niesamowita Tajlandia”, której program w dużej części obejmował tereny powodziowe. Wyloty do Tajlandii i pobyty o charakterze stacjonarnym, w regionach wypoczynkowych realizowane są na chwilę obecną bez zmianą - powiedział Marek Andryszak, Prezes TUI Poland.


Klientom, którzy dokonali zakupu wycieczki objazdowej „Niesamowita Tajlandia” w terminie 02-17.11 br., TUI oferuje wybór innej, dowolnie wybranej imprezy w ramach swojej oferty, według dostępności miejsc i cen podanych w systemie rezerwacyjnym, bez opłaty manipulacyjnej lub też zmianę terminu tejże wycieczki w ramach jej dostępności w systemie rezerwacyjnym TUI, w tej samej cenie.
Dalsze decyzje TUI Poland będzie podejmowało w oparciu o bieżący monitoring sytuacji w Tajlandii oraz na podstawie uzgodnień na poziomie globalnym z koncernem TUI.

0 comments: