Aktualności

Z Warszawy przez Kopenhagę do Dubaju

3.8.11 Anonimowy 0 Comments

Trasa Dubaj-Kopenhaga to 114 kierunek dla samolotów Emirates, będzie obsługiwana przez A330-200, z podziałem na trzy klasy. Każdorazowo samolot może zabrać do 17 ton cargo.


Nowe połączenie zostało przyjęte z radością przez wielu duńskich i skandynawskich przedsiębiorców działających na rozwijających się rynkach południowej Azji, Indii i Australii. Jednocześnie stwarza możliwości zwiększenia ruchu turystycznego i biznesowego do Danii. Codzienne połączenie, via Dubaj, otwiera południową Azję, Australię i Oceanię dla Danii i południowej Szwecji. Rezerwacje dokonane na pierwszy rejs potwierdzają te założenia. Zostały zrobione w tak różnych miejscach jak Melbourne, Dżakarta, Seul, Guangzhou, Hong Kong, Singapur, Kapsztad, Akra, Dubaj i Bahrain.


Polscy pasażerowie będą mogli wkrótce skorzystać z połączeń z Warszawy przez Kopenhagę do Dubaju dzięki współpracy z naszym narodowym przewoźnikiem LO.


Załoga na trasie Dubaj-Kopenhaga to znakomicie wyszkolony, międzynarodowy zespół. EK151 startuje z Dubaju codziennie o 08.30 i przybywa do Kopenhagi o 13.10. Rejs powrotny startuje o 14.55 i ląduje w Dubaju o 23.15.


W 2011 Emirates otworzyły bezpośrednie połączenia pasażerskie z Basrą i Genewą. 1 listopada otwiera się połączenie do St. Petersburga, a 13 listopada do Bagdadu.


 


Czytaj też


Z Warszawy przez Kopenhagę do Dubaju


Z Dubaju polecisz do Rzymu


Darmowy nocleg w hotelu w Dubaju


Linia Emirates najlepsza na świecie


Emirates otwierają połączenie do Bagdadu


 

0 comments: