KONKURS: Mamy dla ciebie pobyt w Tyrolu! Wygraj urlop w luksusowym hotelu w Austrii!

13.7.14 Anonimowy 4 Comments

Lato w sercu Alp jest wyjątkowe, a Tyrol to prawdziwy urlopowy raj słynący z niepowtarzalnej atmosfery, bogactwa przyrody i świetnej kuchni. Teraz możecie się o tym przekonać sami. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!Tyrol to miejsce zarówno dla urlopowiczów poszukujących spokoju i odprężenia jak również dla miłośników aktywnego wypoczynku. Region słynący z niepowtarzalnej oferty sportowej i wspaniałej przyrody gwarantuje wypoczynek i radość życia, aktywność na łonie natury, miło spędzony czas z rodziną, kulturę i sztukę kulinarną w jednym. Pierwszorzędna obsługa i szczera gościnność to kolejne atuty tego urlopowego raju.

Nagroda w konkursie


Nagrodą w konkursie jest Voucher obejmujący czterodniowy letni pobyt (3 noce) dla dwóch osób w luksusowym, czterogwiazdkowym  hotelu w Tyrolu, w sieci Tux-Finkenberg (http://www.tux.at/) oraz obiadokolacja.

  • Voucher można wykorzystać do 31.10.2014

  • Voucher nie obejmuje dojazdu.

  • Szczegółowe informacje o hotelu przekażemy osobie, która wygra konkurs.


Co zrobić, by wygrać?


By wygrać pobyt w Tyrolu, wystarczy polubić na facebooku profil PojechaneWakacje.pl oraz odpowiedzieć na poniższe pytania:

1. Jaki jest najsłynniejszy szlak pieszy w Tyrolu?

2. Jak się nazywa wyróżnienie przyznawane najlepszym restauracjom na świecie, z którego słynie również restauracja Schaufelspitz, w której gotuje David Kostner?

3. Opisz swój wymarzony pobyt w Tyrolu (10 zdań)

Na pierwsze i drugie pytanie odpowiedzi szukajcie na stronie PojechaneWakacje.pl oraz austria.info

Na odpowiedzi czekamy pod adresem: redakcja@pojechanewakacje.pl

Udział w konkursie oznacza akceptację znajdującego się pod linkiem regulaminu -> REGULAMIN

 

 

4 komentarze: