biegówki,

Konkurs dla miłośników sportów zimowych

14.1.13 Anonimowy 0 CommentsSezon zimowy w pełni, pogoda za oknem zmusza do myślenia o szaleństwach na śniegu. Wszystkim fanom nart skiturowych, biegówek, zjazdówek, snowboardu i wszelkiej innej, świetnej zabawy na stoku, szlakach skiturowych i biegowych polecamy dzielenie się bądź narciarskim doświadczeniem z poprzednich lat, bądź też tegorocznymi trasami. Wyszukajcie w zakurzonych szufladach swoich śladów *gpx bądź wyrysujcie te trasy, które sprawiały Wam najwięcej przyjemności. Pokażcie innym, że zima na nartach (i nie tylko) to świetne antidotum na mrozy i szrony. A doświadczeniem warto się dzielić i zgłaszać Wasze sprawdzone pomysły na zimę do konkursu „Szał na śniegu” - autor najciekawszej trasy zdobędzie nagrodę w postaci nart Black Diamond Guru, które ufundował PolarSport.pl. Nie lada gratka spędzić sezon narciarski na takim sprzęcie!

Nagrody

I miejsce

Narty Black Diamond Guru od PolarSport.pl

Wyróżnienia

5 chustek typu buff od PolarSport.pl

Zasady konkursu w skrócie:

*     konkurs trwa od 1 listopada 2012 r. do 31 stycznia 2013 r. (również szlaki sylwestrowe mile widziane!),

*     do konkursu należy zgłaszać trasy dodane do portalu w okresie od 1 listopada 2012 r. do 31 stycznia 2013 r.,

*     trasy powinny być zgłoszone w kategoriach narciarskich – Zima (Ski Tour, Narciarstwo biegowe, Narciarstwo zjazdowe) lub w kategorii Pozostałe, jeśli wybrana przez Was zimowa aktywność nie ogranicza się do nart,

*     aby zgłosić trasę na konkurs, należy kliknąć przycisk „Zgłoś trasę na konkurs” znajdujący się w widoku dodanej trasy.

PolarSport.pl – sponsor konkursu.

źródło (więcej na)  Traseo.pl

0 komentarze: