Aktualności

Iceland Exprees wznawił rejsy do Warszawy

2.4.12 Anonimowy 0 Comments
Iceland Express jest największą linią lotniczą na Islandii. W Polsce obecny był do końca lata ubiegłego roku. Po zimowej przerwie wraca na Lotnisko Chopina. Od 31 marca do 29 września samoloty przewoźnika raz w tygodniu obsługiwać będą połączenie Reykjavik-Warszawa-Reykjavik. Od czerwca uruchomione zostanie także połączenie Reykjavik-Kraków-Reykjavik.


Na kierunku warszawskim do 31 maja wyloty z Islandii zaplanowane są w soboty o godz. 23:05 a przylot na Lotnisko Chopina w niedzielę o 5:00. Odlot powrotny odbywać się będzie o godz. 6:00 a przylot do Reykjaviku planowany jest o 8:20. Od początku czerwca do końca sierpnia rejsy odbywać się będą tylko w niedzielę, a we wrześniu ponownie wyloty realizowane będą w sobotę, a powroty w niedzielę późnym wieczorem. Wszystkie rejsy realizowane będą samolotem Airbus A320.


Bilety na powrotny lot z Warszawy do Reykiaviku kosztują od 396 euro. Iceland Express sprzedaje je za pośrednictwem systemu rezerwacyjnego Amadeus. Przewoźnik zachęca polskie biura podróży do współpracy handlowej


- W szczególności zapraszamy do reklamowania Iceland Express na swojej stronie internetowej poprzez zamieszczenie banera reklamowego, który przekierowuje klienta do systemu rezerwacyjnego Iceland Express. Każda zakończona sprzedażą biletu transakcja, rozpoczęta na stronie internetowej biura podróży jest premiowana prowizją w wysokości 5 proc. od zastosowanej taryfy – informuje Marek Sławatyniec, przedstawiciel Iceland Express w Polsce.


0 comments: