Andora,

Co w zimie robiły gwiazdy w Andorze?

17.4.12 Anonimowy 0 Comments

Kolejna edycja Polskich Dni w Andorze, które odbyły się w ostatnim tygodniu marca dostarczyła uczestnikom imprezy niezwykłych wrażeń sportowych, kulturalnych i towarzyskich.

Przez cały tydzień w Andorze panowały doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych. Dużo śniegu i słońca oraz możliwość szusowania na 300 km tras narciarskich ośrodków Grandvalira i Vallnord sprawiło wszystkim uczestnikom imprezy wiele radości.

W rozegranym w Arcalis slalomie gigancie w kategorii mężczyzn zwyciężył niezawodny Piotr Zelt, a w kategorii kobiet Antonina Turnau. Triumfatorzy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez marki Brugi i La Roche-Posay.

Energetyczny koncert dał R'N'R band Żuki z Poznania, a w liryczny nastrój wprowadził wszystkich Grzegorz Turnau porywającym recitalem w hotelu Plaza.

Z kontrabasem czas relaksu umilał Tomek Grdeń, a rezydenci Infoski.pl w rytmie la bamby przenieśli nas na chwilę do Meksyku.

Wszyscy bawili się wyśmienicie tańcząc i szusując w blasku gwiazd, które zaszczyciły nas swoją obecnością. Dawno nie widziano w Andorze tak uśmiechniętych Klaudii Carlos i Joanny Jabłczyńskiej.

Piotr Zelt, Marek Włodarczyk i Rafał Mroczek zabawiali panie, a Grzegorz Turnau wprowadził słuchaczy w stan nirvany.

Słońce przez cały czas świeciło mocno i tylko dzięki kremom ufundowanym przez markę La Roche-Posay udało się uniknąć poparzeń słonecznych. Mało tego piękne uśmiechnięte i opalone twarze wskazywały na to, że w kremach La Roche Posay jest coś więcej niż w jakichkolwiek innych kremach. Można powiedzieć, że w słońcu Andory aktywował się w nich pierwiastek szczęścia i radości, który rozpalił wszystkich uczestników wyjazdu do tego stopnia, że o mało nie zatracili rachuby czasu i z żalem przyjęli wiadomość o nieuchronnej konieczności powrotu do krainy deszczowców.

Całe szczęście, że kolejna zima nadejdzie i znów się spotkamy na puszystym białym dywanie w blasku słońca.

źródło Infoski.pl

0 komentarze: