agencja Travel Advance,

Sieć hoteli PrideInn w Kenii z przedstawicielstwem Travel Advance

21.6.24 mm 0 Comments

Kenijska sieć hotelowa PrideInn Hotels, Resorts & Camp zaczęła współpracę z Travel Advance, agencją specjalizującą się w marketingu destynacji. 

 

Travel Advance będzie reprezentować PrideInn w zakresie prezentacji produktu, nawiązywania relacji handlowych, a także innych działań mających na celu wzmocnienie rozpoznawalności marki wśród polskich operatorów turystyki wyjazdowej – w tym turystyki wypoczynkowej, pobytów rodzinnych, a także wyjazdów MICE.

Travel Advance, agencja specjalizująca się w marketingu destynacji, zaczęła współpracę z kenijską sieć hotelową PrideInn Hotels, Resorts & Camp fot. materiały prasowe


W połowie czerwca, dyrektor sprzedaży PrideInn John Wambugu odbył misję handlową w Polsce oraz Republice Czeskiej, podczas której zaprezentował markę wiodącym touroperatorom w obu krajach. Dalsze plany obejmują m.in. organizację spotkań promocyjnych dla branży, podróże studyjne, udział w turystycznych warsztatach B2B oraz kolejne misje handlowe.

O Pride Inn Hotels, Resorts and Camps


Założona w 2011 roku, sieć hotelowa PrideInn Hotels, Resorts and Camps posiada w swoim portfolio 8 wyjątkowych hoteli 3, 4 i 5-gwiazdkowych, znajdujących się w Kenii. Szeroka kolekcja obiektów oferuje zarówno pobyty w miastach oraz na wybrzeżu tuż przy oceanie Indyjskim, a także luksusowe namioty wśród dzikiej przyrody.

Trzy obiekty PrideInn znajdują się w Nairobi, w tym jeden przy międzynarodowym lotnisku. Dodatkowo 4 obiekty zlokalizowane są na wybrzeżu w okolicach Mombasy. Hotele oferuje przestronne pokoje i apartamenty, z wnętrzami gustownie urządzonymi i zaprojektowanymi w klasycznym stylu, podkreślającym kenijską kulturę i dziedzictwo. Ponadto, PrideInn Mara Camp & Cottages znajduje się tuż przy granicy Masai Mara National Reserve. Przestronne i elegancko umeblowane namioty oferują harmonijne połączenie komfortu i przygody, a panoramiczne widoki na dziką przyrodę tworzą czarujące tło dla wyjątkowego i niezapomnianego pobytu połączonego z safari.

Obiekty oferują wyżywienia w formule AI, HB oraz BB, z menu starannie stworzonymi przez doświadczonych szefów kuchni, którzy wykorzystują świeże, lokalne składniki i czerpią inspiracje z całego świata.  PrideInn Hotels, Camps & Resorts zapewniają również udogodnienia światowej klasy, w tym luksusowych spa, centra fitness, baseny i inne, tak, aby uprzyjemnić gościom pobyt i zapewnić niezapomniane, relaksujące przeżycia. Hotele posiadają również najnowocześniejszą technologię, przestronne sale konferencyjne i wspaniałe lokalizacje, co gwarantuje bezproblemową organizację wydarzenia biznesowych.

Kenia od lat plasuje się w czołówce najchętniej odwiedzanych afrykańskich destynacji przez Polaków, będąc jednym z niewielu afrykańskich destynacji z dostępnymi bezpośrednimi połączeniami z Polski. Według Urzędu Lotnictwa Cywilnego, w 2023 r. w ruchu czarterowym została odwiedzona przez 18 tysięcy podróżnych z Polski.  Dzika przyroda, niesamowite widoki, lokalna kultura oraz przepiękne plaże zachwycają podróżników przez cały rok. Dzięki nowym połączeniom lotniczym utworzonym przez FlyDubai i Ethiopian Airlines, podróżni z Polski mogą w coraz to łatwiejszy sposób dostać się do tej afrykańskiej destynacji.

0 comments: