Costa Cruises,

Wycieczkowce Costa Cruises i AIDA Cruises najbezpieczniejsze na Morzu Śródziemnym

12.3.24 mm 0 Comments

Carnival Maritime, jednostka obsługi morskiej flot Costa Cruises i Aida Cruises, należących do Carnival Corporation & plc, odebrała prestiżową nagrodę, przyznawaną na podstawie wyników inspekcji przeprowadzonych w głównych portach włoskich i międzynarodowych.

Statki Costa Cruises i Aida Cruises uhonorowane przez włoską straż przybrzeżną za osiągnięcia w zakresie bezpieczeństwa fot. materiały prasowe
 

Floty Costa Cruises i Aida Cruises, należące do spółki Carnival Corporation & plc, zostały uhonorowane przez włoską straż przybrzeżną za osiągnięcia w zakresie bezpieczeństwa w roku 2023.

Nagroda została wręczona przez dowódcę generalnego admirała Nicola Carlone Tommaso Grimaldiemu, dyrektorowi HSE i DPA Carnival Maritime, jednostki obsługi morskiej statków Costa Cruises i Aida Cruises, przy okazji corocznego spotkania włoskich armatorów z administracją.
 
Costa i Aida, za pośrednictwem Carnival Maritime, zostały wybrane jako najlepsze firmy we włoskim przemyśle żeglownym w oparciu o algorytm stosowany przez włoską straż przybrzeżną do oceny poziomu bezpieczeństwa włoskich firm. Algorytm ten uwzględnia oceny uzyskane przez statki w wyniku inspekcji przeprowadzanej w głównych portach międzynarodowych, w oparciu o najważniejsze porozumienia dotyczące bezpieczeństwa żeglugi (MoU bandery Paryża, MoU Tokio i USCG).
 
- Jesteśmy zachwyceni otrzymaniem tego ważnego wyróżnienia, które po raz kolejny udowadnia, że bezpieczeństwo jest absolutnym priorytetem dla statków Costa Cruises i AIDA Cruises. Chcielibyśmy podziękować włoskiej straży przybrzeżnej za cenną pracę, którą wykonuje na co dzień, aby stale poprawiać standardy bezpieczeństwa na pokładach statków pływających pod włoską banderą oraz na statkach zawijających do portów krajowych pod różnymi banderami – skomentował Tommaso Grimaldi, dyrektor HSE i DPA w Carnival Maritime.
 
Carnival Maritime to jednostka obsługi morskiej Costa Cruises i AIDA Cruises, która obejmuje również zarządzanie HESS (zdrowie, środowisko, bezpieczeństwo i ochrona) dla statków obu firm.

0 comments: