bussiness class,

Linie Emirates rozdają za darmo odzież

1.2.24 mm 0 Comments

Bluza z golfem i spodnie ze ściągaczem, wygodne kapcie oraz dopasowana opaska na oczy - taką część garderoby otrzymają bezpłatnie pasażerowie linii Emirates, którzy polecą klasą biznes.

Kolekcję odzieży do wypoczynku otrzymają pasażerowie klasie biznes linii Emirates fot. Emirates

Linie Emirates postanowiły obdarowywać swoich pasażerów w klasie biznes bezpłatnymi zestawami odzieży pokładowej. W skład kompletu wchodzi luźna bluza z golfem i spodnie ze ściągaczem, wygodne kapcie oraz dopasowana opaska na oczy. Odzież wypoczynkowa została zaprojektowana tak, by była komfortowa do spania, odpowiednia jako codzienny ubiór i można było w niej pójść na przykład na drinka do saloniku pokładowego A380.

Kolekcja odzieży do wypoczynku w klasie biznes linii Emirates wykonana została z modalu – niezwykle miękkiego materiału najwyższej jakości, który jest lekki i oddychający. Zaprojektowany z myślą o współczesnym trendzie athleisure, który polega na zestawianiu ze sobą casualowych i sportowych elementów odzieży. Przytulne komplety w relaksującym odcieniu jasnego błękitu są dostępne w dwóch rozmiarach. Odzież ma elegancki krój, który dopasowuje się do różnych typów sylwetki, zapewniając przyjemność i komfort.

Pasażerowie klasy biznes Emirates otrzymają zestaw odzieży wypoczynkowej po wejściu na pokład, aby mogli przebrać się w dowolnej chwili i zapewnić sobie maksymalny komfort na czas podróży. W przypadku lotów trwających co najmniej 9 godzin, pasażerowie klasy biznes otrzymają pełny zestaw odzieży, a w przypadku lotów trwających 2 godziny i 30 minut – bezpłatne kapcie i opaskę na oczy.

Wprowadzenie zestawu odzieży wypoczynkowej w klasie biznes stanowi część nieustannych inwestycji Emirates w podnoszenie jakości obsługi, dzięki czemu pasażerowie wszystkich klas mogą podróżować wygodniej. Niedawne inwestycje obejmowały ogromny projekt modernizacji 120 samolotów, w ramach którego unowocześniono wnętrza kabin, wprowadzono nowe, kreatywne menu i wysokiej jakości produkty, nawiązano współpracę z ekskluzywnymi partnerami w zakresie produkcji szampana, wprowadzono nowy program gościnności dla personelu pokładowego Emirates. Na pokładzie dostępna jest telewizja na żywo oraz bogata biblioteka rozrywki pokładowej, a wszyscy klienci mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi, luksusowych zestawów udogodnień i światowej klasy karty win.

Zespół Emirates pracował nad tą wielomilionową inwestycja w odzież wypoczynkową, przez ponad rok. Zaprojektował ją tak, aby była najlepsza w swojej kategorii pod względem komfortu, stylu i możliwości wielokrotnego użytku. Podczas okresu testowego na trasach do i z Nowego Jorku oraz Bostonu, klienci podzielili się bardzo pozytywnymi opiniami na temat odzieży, a zestawy były zabierane przez klientów do domu.

0 comments: