At the Top,

Dubaj. Szalone lato w atrakcyjnych cenach

16.3.23 mm 0 Comments

Rodzinny wyjazd do Dubaju nie musi nadwyrężać kieszeni. Dzięki liniom Emirates można w Dubaju w pełni skorzystać z ofert promocyjnych, ofert bezpłatnego pobytu, atrakcji i posiłków dla dzieci, w tym z nowej odsłony Kids Go Free.

Tego lata Dubaj pozwala w atrakcyjnych cenach doświadczyć niesamowitych wrażeń, od zwiedzania najwyższego budynku na świecie, Burj Khalifa, zakupy w Dubai Mall, po degustację szerokiej gamy kulinarnych przysmaków czy wyśmienitą zabawę w parkach wodnych.

Goście odwiedzający miasto mogą korzystać z ciekawych ofert, dzięki którym letnie wakacje nie nadwyrężą kieszeni, stając się dostępne dla każdego
 

• JA The Resort

Możliwość wzięcia udziału w szeregu aktywności, od golfa i jazdy konnej po odprężający relaks na 800 metrach złotego piasku. Rodziny mogą zaoszczędzić do 30%, dzięki temu, że pobyt, posiłki i zabawa w klubie dla dzieci jest bezpłatna przy rezerwacji do 31 sierpnia 2023 r.

• Park Hyatt Dubai 

Park Hyatt, gdzie znajdują się dwie laguny przy plaży, Dubai Creek Golf & Yacht Club oraz wiele restauracji, oferuje atrakcje dla całej rodziny. Dzieci poniżej 13 roku życia mogą przebywać i korzystać z posiłków za darmo podczas pobytów od 1 maja do 31 sierpnia 2023 roku.

• Atlantis, The Palm

Ten znany na całym świecie ośrodek ma wiele do zaoferowania, od 105 zjeżdżalni i przejażdżek na terenie parku wodnego Aquaventure po wykwintną japońską kuchnię w Nobu. Zarezerwuj swoje wakacje w Atlantis, a dzieci poniżej 14 roku życia otrzymają pobyt za darmo przy rezerwacji między 4 czerwca a 30 września 2023 roku.

• Rove Hotels 

Stylowe, zabawne i przystępne cenowo Rove Hotels, posiadają dziewięć obiektów rozsianych po całym Dubaju, w tym Dubai Marina, City Walk i La Mer. Pobyt i posiłki są bezpłatne dla dzieci w przypadku pobytów od 1 maja do 31 sierpnia 2023 r.

• Expo City Dubai 

Pozwól wyobraźni swoich dzieci swobodnie wędrować po Expo City Dubai, które oferuje bezpłatny wstęp dla dzieci w wieku poniżej 12 lat do 31 sierpnia 2023 roku. W mieście przyszłości na odwiedzających czeka szereg atrakcji, w tym Al Wasl Plaza, pawilon ZEA w kształcie sokoła i Terra - The Sustainability Pavilion.

• At the Top

Dzieci poniżej 12 roku życia w towarzystwie dwóch osób dorosłych mogą bezpłatnie zwiedzić najwyższy budynek świata w okresie od 1 maja do 31 sierpnia 2023 roku. Wspaniały Burj Khalifa wznosi się nad panoramą Dubaju i znajduje się obok Dubai Mall, przyciągając turystów z całego świata od otwarcia w 2010 roku. Jest to nie tylko najwyższa wolnostojąca konstrukcja na świecie, ale także wieżowiec wyposażony w najszybsze dwupoziomowe windy, poruszające się z prędkością 10 metrów na sekundę. Ze 124. piętra turyści mogą przyjrzeć się światu poniżej przez teleskopy o dużej mocy i wyjść na publiczny zewnętrzny taras widokowy, by zachwycić się panoramą miasta. Z kolei na 125. piętrze, które znajduje się na wysokości 456 metrów, przed zwiedzającymi, po wejściu na przestronny pokład, w promieniu 360 stopni wyłania się oszałamiająca panorama miasta.
Wypatruj w nadchodzących miesiącach więcej ekscytujących ofert, aby jak najlepiej wykorzystać letnią podróż do Dubaju z Emirates. Pełna lista ofert znajduje się tutaj.
 

Aby jak najlepiej wykorzystać wakacje w Dubaju, warto zobaczyć następujące atrakcje i wydarzenia dla rodzin:

 

• Aquaventure Waterpark 

Fantastyczne zjeżdżalnie wodne, place zabaw i wiele atrakcji na prywatnej plaży o długości ponad 1 km. Korzystaj ze 105 zjeżdżalni wodnych, w tym Leap of Faith, Aquaconda i ulubionej przez rodziny, Surf's Up wave rider. Poszukiwacze wrażeń mogą udać się na Shark Safari w otoczeniu niezliczonej ilości rekinów lub wybrać się w wyjątkową podróż, by poznać życie morskie dzięki nowemu programowi Mini Marine Biologist. Zabawa dla całej rodziny z atrakcjami dla najmłodszych, dzięki którym mogą odkrywać największą na świecie strefę dla dzieci z 16 atrakcjami, w tym pierwszym na świecie dziecięcym samochodem rajdowym i zjeżdżalnią tornado.
 

• La Perle theatre show 

La Perle umiejętnie łączy zapierającą dech w piersiach choreografię z odważnymi akrobacjami. Stworzona przez legendarnego Franco Dragone, historia La Perle opowiada historię połowów pereł w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w spektakularnym stylu dzięki teatrowi wodnemu, gdzie tryskające wodospady i potoki deszczu wypełniają scenę, aby w ciągu kilku sekund odpłynąć.
 

• IMG World of Adventures

Największy kryty park tematyczny w Dubaju pozwala zachować chłód, równocześnie ożywiając bohaterów Marvela i Cartoon Network. Ten rozległy park zajmuje powierzchnie większą niż 28 piłkarskich boisk, dlatego warto wybrać się na eskapadę w wygodnych butach.
 

• The Museum of the Future 

Muzeum Przyszłości, zaprasza odwiedzających w każdym wieku, aby zobaczyć, dotknąć i stworzyć obraz wspólnej przyszłości. We wnętrzach tego niesamowitego budynku, który został uznany za jeden z najpiękniejszych na świecie, można poznać przyszłość za 50 lat w niesamowicie wciągającym i zmysłowym doświadczeniu. Dzieci pokochają latające roboty. 
 

• Sheikh Mohammed Culture for Cultural Understanding (SMCCU) –

Odwiedź pięknie odrestaurowany dom z wieżą wiatrową w historycznym sąsiedztwie Al Fahidi i poznaj bliżej kulturę i zwyczaje Dubaju.
 

Odkrywaj Dubaj z Emirates

Z Emirates każdy turysta znajdzie coś dla siebie podczas zwiedzania Dubaju, zwłaszcza osoby zainteresowane letnim wyjazdem.
Program My Emirates Pass Pasażerowie lecący do lub przez Dubaj, którzy okażą kartę pokładową oraz ważny dokument tożsamości, mogą cieszyć się fantastycznymi zniżkami w setkach punktów handlowych, rekreacyjnych i gastronomicznych, a także w luksusowych spa i w innych miejscach Dubaju oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Aby zobaczyć wszystkie oferty My Emirates Pass, odwiedź stronę www.emirates.com/myemiratespass.
Partnerzy Skywards: Członkowie wielokrotnie nagradzanego programu lojalnościowego Emirates Skywards mogą gromadzić mile za codzienne wydatki w punktach sprzedaży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i wymieniać je na bilety-nagrody, wyższą klasę podróży, a także bilety na koncerty i wydarzenia sportowe. Więcej o Emirates Skywards tutaj: https://www.emirates.com/pl/polish/skywards/.
 
Linie Emirates wznowiły loty do ponad 130 miejsc, na sześciu kontynentach i obecnie obsługują codzienne rejsy na trasie Warszawa (WAW)-Dubaj (DXB).

Więcej informacji można znaleźć na stronie emirates.com. Bilety można kupić na stronie emirates.com, w biurach sprzedaży Emirates, a także w biurach podróży lub za pośrednictwem internetowych biur podróży.

0 comments: