Adam Hamryszczak,

 Wizz Air z nową trasą z Rzeszowa do Rzymu

23.2.23 mm 0 Comments

Wizz Air z nową trasą z Polski. W letniej ofercie WIZZ, uruchomione zostanie połączenie z Rzeszowa-Jasionki do Rzymu-Fiumicino. Bilety dostępne są już w sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem mobilnej aplikacji. Ceny zaczynają się od 99 złotych*.

 

Nowa oferta to wsparcie rozwoju branży turystycznej w regionie, a także możliwość dla pasażerów z Rzeszowa, aby podróżować z WIZZ w najniższych cenach. Połączenie do Rzymu-Fiumicino będzie realizowane dwa razy w tygodniu – we wtorki i soboty począwszy od 10 czerwca 2023 roku.

 

Rzym, stolica Włoch położona nad rzeką Tyber i Morzem Śródziemnym, zaskakuje na każdym rogu. Jedno z najpopularniejszych miejsc turystycznych na świecie oferuje ogrom artystycznego dziedzictwa. Forum Romanum, Koloseum, Fontanna di Trevi czy  Schody Hiszpańskie, to tylko niektóre z koniecznych do odwiedzenia punktów na mapie Rzymu. Aby zanurzyć się w rzymskim stylu życia, warto spróbować specjałów lokalnej gastronomii, która nigdy nie zawodzi. To tutaj narodziły się skromne, ale pyszne dania, takie jak cacio e pepe, carbonara i gricia.

Czytaj też 

 
Pasażerowie Wizz Air kupując bilet, mogą dodać do swojej rezerwacji WIZZ Flex. Wybierając tę usługę, mogą być pewni, że w przypadku zmiany okoliczności lub po prostu chęci podróżowania w innym terminie lub w inne miejsce, mogą anulować lot do 3 godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać 100% pierwotnej kwoty taryfy, która jest zwracana w postaci kredytu WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie.  

NAJNOWSZA TRASA WIZZ AIR Z POLSKI 

TRASA                                                                DNI                                CENY  OD*                START
RZESZÓW-JASIONKA-RZYM FIUMICINO    wtorek, sobota            99 PLN            10 czerwca 2023

Tamara Nikiforova, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedziała: - Z radością ogłaszamy dziś rozszerzenie oferty Wizz Air z Polski. Dzięki nowemu połączeniu z Rzeszowa-Jasionki do Rzymu-Fiumicino obsługiwanemu przez Wizz Air, tego lata podróżni z Polski będą mieli do wyboru łącznie 179 tras. Jesteśmy przekonani, że ogłoszone dzisiaj połączenie dostarczy Polakom jeszcze więcej możliwości niskokosztowego podróżowania. Cieszymy się również, że kierunek z Rzeszowa do Rzymu obsługiwać będzie najbardziej przyjazny dla środowiska wąskokadłubowy samolot Airbus A321neo, zapewniając, że ekspansja Wizz Air w Polsce dostarczy mozliwiwie jak najniższych cen biletów, ale także jeszcze bardziej zrównoważone możliwości podróżowania.
 

– Zapowiadaliśmy uruchomienie włoskiego kierunku i dziś mam przyjemność ogłosić, że Wizz Air będzie operować na nowej trasie z podrzeszowskiej Jasionki do Rzymu. To oznacza kontynuację naszej dobrej współpracy z węgierskim przewoźnikiem. Będzie to połączenie całoroczne z dogodnym rozkładem zarówno dla pasażerów wyjeżdżających na wakacje, jak i udających się na krótkie wypady urlopowe – mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.


0 comments: