Dubai Ballon cena,

The Dubai Ballon, najnowsza atrakcja Dubaju

6.2.23 mm 0 Comments

Zakotwioczony na plaży kultowego parku wodnego Atlantis Aquaventure The Dubai Balloon napełniony jest helem. Oferuje możliwość wzniesienia się na wysokość dochodzącą do 300 metrów, około trzy razy wyższą niż trzydziestotrzypiętrowy budynek.

The Dubai Balloon, napełniony helem, pozwala wznieść się na wysokość dochodzącą do 300 m.,trzy razy wyższą niż trzydziestotrzypiętrowy budynek

 

Ta jedyna w swoim rodzaju atrakcja pozwala mieszkańcom i podróżnikom przeżyć nowe przygody i wziąć udział w unikalnym doświadczeniu. Po 10-minutowym locie goście zabiorą do domu dodające energii poczucie spełnienia oraz wspomnienia na całe życie.
 
 

Strategicznie położony na skraju Palmy Dżumejra, The Dubai Balloon oferuje niepowtarzalne widoki na wyspę, zapewniając jednocześnie niesamowite możliwości fotografowania rekordowych atrakcji, takich jak największy park wodny Aquaventure, największy na świecie pokaz fontann w The Pointe , Burj Al Arab, Ain Dubai, a w pogodne dni nawet Burdż Chalify i panoramy centrum miasta.

Clair Aichhorn, dyrektor generalny The Dubai Balloon, mówi: „Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zaprosić wszystkich, aby spróbowali tego nowego doświadczenia i wznieśli się ponad to piękne miasto. Jestem niezwykle dumny z tego projektu i zespołów, które ciężko pracowały, aby stworzyć coś spektakularnego, co zmieni panoramę miasta i wzmocni Dubaj jako destynację turystyczną”.

The Dubai Balloon jest bezpieczną rozrywką dla wszystkich grup wiekowych. Lot balonem to świetna zabawa zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, wstęp dla dzieci poniżej trzech lat jest bezpłatny. The Dubai Balloon jest przyjazny dla  wózków dziecięcych bez ograniczeń wagowych, a także dla osób z niepełnosprawnościami.

Dla tych, którzy szukają niezwykłego miejsca do świętowania specjalnych okazji, urodzin, a nawet zastanawiają się nad pomysłem na oświadczyny The Dubai Ballon przygotował specjalne oferty. Dedykowany zespół ds. wydarzeń pomoże w organizacji imprez firmowych i wyjątkowych wyjść firmowych, które teraz mogą odbywać się na wysokości 300 metrów.

The Dubai Balloon. Rodzaje biletów:

 
Regular Pass kosztuje 175 AED dla dorosłych i 75 AED dla dzieci. 
Bilet Obejmuje  dziesięciominutowy lot balonem przymocowanym do ziemi.

Bilety Fast Pass są sprzedawane w cenie 275 AED za osobę dorosłą i 125 AED za dziecko. Bilet obejmuje pierwszeństwo wejścia na pokład, co pozwala gościom ominąć kolejkę. Bilet Fast Pass obejmuje również bezpłatną kawę, herbatę lub napój bezalkoholowy w pięknym salonie The Dubai Balloon, zacisznym tarasie z widokiem na plażę.
 
The Dubai Balloon zostanie udostępniony w lutym 2023 r.

0 comments: