Alicante,

Ryanair wraca na lotnisko Chopina w Warszawie

25.1.23 mm 0 Comments


Po czterech latach linia Ryanair wraca na lotnisko Warszawa Chopin i uruchamia 5 nowych tras w sezonie letnim 2023 - łącząc Lotnisko Chopina z wakacyjnymi destynacjami, takimi jak Alicante, Majorka i Pafos, a także z głównymi europejskimi stolicami, takimi jak Bruksela i Wiedeń.

 Trasy Ryanair z Lotniska Warszawa Chopin na Lato’23 obejmują:

Trasa

Liczba lotów w tygodniu

Alicante

4

Brussels - Charleroi

3

Palma Mallorca

4

Paphos

1

Vienna

4

 
Nowe trasy na Lotnisku Chopina umacniają pozycję Ryanair jako linii lotniczej nr 1 w Polsce z ponad 35% udziałem w rynku.
 
Ryanair generuje 3 tysiące miejsc pracy w regionie, a także oferuje bogatą siatkę połączeń w postaci 430 lotów tygodniowo na ponad 50 trasach z Modlina. Władze lotniska i regionu, nie podejmując współpracy z linią lotniczą co do dalszego rozwoju, ignorują ryzyko utraty nowych tras (jak również istniejących połączeń) na rzecz sąsiednich lotnisk, takich jak Warszawa Chopin. 

- Cieszymy się z powrotu do Warszawy Chopina i otwarcia 5 nowych tras do ekscytujących słonecznych destynacji jak Alicante, Majorka i Pafos oraz ulubionych miast, takich jak Bruksela i Wiedeń -  skomentował Michal Kaczmarzyk z Ryanair, CEO BUZZ. - Z radością witamy na Lotnisku Chopin naszych nowych klientów planujących swoje letnie wakacje, z 5 nowymi trasami do Alicante, Majorki, Pafos, Brukseli i Wiednia - wszystkie są już w sprzedaży na stronie  www.Ryanair.com.

 

 

0 comments: