Atlantis The Royal,

Dubaj | Jak wygląda Atlantis The Royal, najbardziej luksusowy hotel Dubaju

15.11.22 mm 0 Comments

Atlantis The Royal, najnowszy i najbardziej luksusowy ośrodek, zmienia właśnie panoramę Dubaju. W apartamentach znajdują się prywatne baseny typu infinity, kamerdynerzy oferują bogaty wybór poduszek, a na najwyższym piętrze hotelu, pośród chmur, czeka na gości światowej klasy klub. 

Atlantis The Royal, najnowszy i najbardziej luksusowy ośrodek, który zmieni panoramę Dubaju
 
Atlantis The Royal wyznacza nowe standardy luksusowych pobytów. Skala, rozmach i aspiracje tego nadzwyczaj luksusowego ośrodka wręcz zadziwiają. W obiekcie znajdują się 44 apartamenty z prywatnymi basenami typu infinity, a także stylowy, ogólnodostępny basen typu infinity znajdujący się na 22. piętrze ze spektakularnym widokiem na wyspę Palma Jumeirah. Ponadto, w hotelu można podziwiać największe na świecie akwarium z meduzami i pokazy fontanny wodnej ziejącej ogniem. Do dyspozycji gości jest wyjątkowa oferta restauracji i barów prowadzonych przez znanych na całym świecie szefów kuchni. Zdjęcia stanowią dowód, że Atlantis The Royal reprezentuje najwyższy poziom luksusu, oferując gościom jedyne w swoim rodzaju doświadczenia dopasowane do ich potrzeb.
 

Hotel powstał przy współpracy z czołowymi światowymi projektantami, architektami oraz artystami i zabiera gości w pełną przygód podróż w towarzystwie arcydzieł sztuki, kultowej rozrywki i pięknego rzemiosła widocznego na każdym kroku.

Pokoje i pobyty w Atlantis The Royal

W Atlanis The Royal kamerdynerzy oferują bogaty wybór poduszek, w apartamentach znajdują się prywatne baseny typu infinity, a na najwyższym piętrze hotelu, pośród chmur, czeka na gości światowej klasy klub

    •    43-piętrowy budynek z 795 pokojami oferuje zapierający dech w piersiach widok na Morze Arabskie i wyspę Palma Jumeirah. W 44 luksusowych apartamentach i penthousach znajdują się prywatne baseny typu infinity, które oferują gościom możliwość pływania wśród chmur.
    •    We wszystkich pokojach, apartamentach i penthousach goście mogą cieszyć się luksusowymi udogodnieniami ekskluzywnych marek, takich jak Hermès, Frette czy Graff.
    •    Wszyscy goście przebywający w apartamentach lub penthousach mają zapewnioną obsługę kamerdynera, który oferuje najwyższy standard usług i stara się przewidzieć każdą potrzebę. Usługi obejmują rozpakowywanie bagażu, możliwość wybrania poduszki, prasowanie ubrań, prywatne zwiedzanie ośrodka i organizację ekskluzywnych atrakcji.
    •    Goście przebywający w apartamentach oraz penthousach otrzymają od swojego kamerdynera minikatalog poduszek, dzięki któremu będą mogli dobrać poduszkę do własnych potrzeb i cieszyć się spokojnym snem. Unikalność usługi polega również na tym, że przed dokonaniem wyboru idealnej poduszki, goście mogą obejrzeć miniaturową wersję każdej z nich, dotknąć, poczuć i ocenić jej kształt. Minikatalog obejmuje siedem różnych rodzajów poduszek, w tym poduszek chłodzących, poduszek z pianki memory foam pod głowę oraz pod nogi, poduszek z łuską gryki, poduszek ciążowych oraz poduszek pod całe ciało.
    •    Internet w pokojach pozwala gościom sterować temperaturą pomieszczenia, oświetleniem, dostępem do telewizji i innymi udogodnieniami za pomocą telefonu komórkowego. Goście mogą również spersonalizować swój pokój dzięki technologii, która obsługuje najpopularniejsze serwisy streamingowe i inne konta na telewizorach w pokojach.
 

Wyżywienie i restauracje w Atlantis The Royal

    •    Oferta restauracyjna Atlantis The Royal to połączenie innowacyjnych rozwiązań szefów kuchni z oszałamiającymi doznaniami dostępnymi w 17 restauracjach i barach. Wśród nazwisk sygnujących restauracje warto wymienić takie gwiazdy jak Gaston Acurio, Ariana Bundy, Costas Spiliadis czy Jose Andres. Na uwagę zasługuje również fakt, że Nobu Matsuhisa niebawem otworzy swój pierwszy basen i klub plażowy, a Heston Blumenthal zaprosi gości do restauracji Dinner oraz swojego debiutanckiego baru Resonance.
    •    Na 22. piętrze, obok Cloud 22, znajduje się Ling Ling – w dzień elegancka restauracja, w nocy awangardowy bar. Lokal oferuje intrygujące specjały inspirowane kuchnią azjatycką opracowane przez Tao Group Hospitality. Goście mogą liczyć na bogate kulturowo doznania pobudzające wszystkie zmysły, niezapomniane wrażenia kulinarne oraz doskonałą zabawę do późnych godzin nocnych.
Rozrywka i życie nocne
    •    Sześć wież tworzących Atlantis The Royal łączy 90-metrowy podniebny basen Skypool znajdujący się na 22. Piętrze. Wraz z klubem stanowią idealne miejsca rozrywki pod nazwą Cloud 22. Miejsce, wyposażone w loże VIP z prywatnymi basenami, bar basenowy i błyszczące stanowisko DJ-a przypominające kształtem głowę, jest klejnotem w koronie Atlantis The Royal. Nie ulega wątpliwości, że już wktrótce będzie to kultowe centrum rozrywki i życia nocnego w Dubaju. Goście będą mogli tańczyć do białego rana przy muzyce najlepszych na świecie DJ-ów i podziwiać mieniącą się od świateł panoramę Dubaju.
    •    W Atlantis The Royal znajdzie się również pierwszy koktajl bar Hestona Blumenthala, w którym będzie można podziwiać 6,5-metrowe akwarium, mieszczące 4000 meduz. Resonance by Heston Blumenthal to zupełnie nowa i wyjątkowa restauracja, która oferować będzie niezapomniane wrażenia kulinarne dzięki przemyślanym i starannie przygotowanym koktajlom i potrawom. A wszystko to w teatralnej oprawie, która stanowi dopełnienie tego niezwykłego doświadczenia.
    •    W ośrodku znajdują się liczne fontanny i instalacje wodne, zaprojektowane przez światowy autorytet w dziedzinie aranżacji wodnych - WET Design. Należy do nich niesamowita, ziejąca ogniem fontanna Skyblaze. Jest to pierwsze i jedyne miejsce na Bliskim Wschodzie, gdzie można zobaczyć spektakl wody i ognia.
W styczniu 2023 r., przed oficjalnym otwarciem Atlantis The Royal dla gości, odbędzie się uroczysta inauguracja z udziałem gwiazd. Zapowiada się spektakularne widowisko na miarę ambicji nowego kurortu! Przywodzi to na myśl efektowną premierę Atlantis The Palm z 2008 r. z udziałem m.in. Roberta DeNiro, Gerarda Butlera, Kylie Minogue i Priyanki Chopry, którą uświetnił pokaz fajerwerków widocznych aż w kosmosie.
 
Tim Kelly, dyrektor zarządzający Atlantis Dubai, powiedział: 
-  Mamy to. Nareszcie nadszedł czas, by zaprezentować Atlantis The Royal – najbardziej luksusowy kurort na świecie. Otwarcia na taką skalę zdarzają się zaledwie raz lub dwa razy w ciągu dekady, dlatego nie możemy już się doczekać, aby podzielić się ze światem tym wyjątkowym miejscem. Jak widać na zdjęciach, jest to miejsce jedyne w swoim rodzaju, i nie wątpię, że sam budynek natychmiast stanie się rozpoznawalnym symbolem panoramy Dubaju. Nie możemy się już doczekać przyszłego roku i naszych gości, którym zapewnimy niezapomniane wrażenia.
 
Rezerwacje pobytów można już składać, terminy pobytów dostępne są od 2023 r. Pobyt w Atlantis The Royal można rezerwować na www.atlantistheroyal.com.


0 comments: