Linie lotnicze,

Stały harmonogram pracy w liniach Wizz Air

6.9.22 mm 1 Comments

Stały rozkład grafików dla pilotów i personelu pokładowego od października 2022 wprowadza linia Wizz Air. Celem posunięcia jest zapewnienie stabilności operacyjnej i wspieranie planów rozwoju. Dzięki różnorodnym stałemu harmonogramowi, linia Wizz Air dba o równowagę między życiem zawodowym i prywatnym członków załogi oraz przewidywalność składów poszczególnych zmian.

Piloci, którzy zdecydują się pozostać przy obecnym elastycznym modelu grafiku, otrzymają rekompensatę adekwatnie do stopnia zawodowego. Nowe stałe rozkłady, które mogą się różnić w zależności od miejsca pracy, będą stopniowo wprowadzane w bazach linii (zaczynając od większych) w najbliższych 6 miesiącach.

- Cieszę się, że mogę zaoferować naszemu personelowi możliwość przejścia na stały harmonogram pracy. Zachęcam obecnych i przyszłych kolegów do wyboru schematów na podstawie własnych preferencji. Wierzę, że ta elastyczność będzie wspierać balans między sferą zawodową i prywatną naszych pracowników i sprawi, że Wizz Air będzie jeszcze lepszym miejscem pracy - powiedział Roland Tischner, Operations Officer w Wizz Air.
 
Wizz Air zaprasza młodych ludzi, dla których wartością jest praca w firmie z określonymi celami w zakresie zrównoważonego rozwoju. Więcej informacji na temat możliwości aplikacji na stanowisko pilota lub członka personelu pokładowego, a także stałych rozkładów pracy można znaleźć tutaj.

1 komentarz:

  1. A jak patrzycie na to - https://www.tarbonus.pl/ Czy szkolenia i kursy od Tarbonus to dobry kierunek zawodowy? Bo wydaje się, że właśnie takie tematy są na czasie. Jakie są wasze doświadczenia?

    OdpowiedzUsuń