Aquaventure,

Każdy bilet Emirates do Dubaju z darmową extra niespodzianką

5.8.22 mm 0 Comments

Całodniowy karnet do Aquaventure - największego parku wodnego na świecie w kultowym kurorcie Atlantis The Palm, można zdobyć teraz za darmo. Do każdego biletu Emirates do Dubaju lub dowolnego innego miejsca docelowego z ponad 15-godzinną przesiadką w Dubaju zostanie dołączony całodniowy bilet do parku wodnego Aquaventure - jednej z najpopularniejszych atrakcji turystycznych Dubaju.

 
W parku wodnym Aquaventure znajdują się słynne, rekordowej długości zjeżdżalnie oraz inne atrakcje i place zabaw na ponad 1-kilometrowej prywatnej plaży. Goście mogą cieszyć się 105 zjeżdżalniami wodnymi, w tym Leap of Faith (skokiem w nieznane), Aquacondą i uwielbianą przez rodziny falą Surf's Up. Na poszukiwaczy mocnych wrażeń czeka Shark Safari – spacer w otoczeniu rekinów i niezliczonych innych gatunków ryb. Ciekawi życia morskiego mogą wyruszyć w przygodę i poznać fakty o podwodnym świecie dzięki nowemu programowi edukacyjnemu Mini Marine Biologist. Aquaventure to zabawa dla całej rodziny, także dla dzieci – najmłodsi mogą odkrywać największą na świecie strefę dla juniorów z 16 atrakcjami, w tym pierwszymi na świecie wyścigami dla dzieci i zjeżdżalnią tornado.

Czytaj też
 
Pasażerowie Emirates mogą skorzystać z promocji rezerwując lot do Dubaju lub do dowolnego innego miejsca docelowego z przesiadką w Dubaju. Oferta dotyczy biletów zakupionych do 21 sierpnia 2022 r. w dowolnej klasie na podróż od 5 sierpnia do 15 października 2022 r. Bezpłatny bilet do parku wodnego Aquaventure upoważnia podróżnych do jednego całodniowego wstępu w godzinach pracy obiektów.
 

My Emirates Pass i kolejne zniżki

Oprócz tej nowej, ekskluzywnej oferty, Emirates oferują jeszcze więcej możliwości na zaoszczędzenie podczas wyjazdu do Dubaju, by skorzystać z niesamowitych plaż, restauracji i wydarzeń: My Emirates Pass: karta pokładowa Emirates może również służyć jako karta zniżkowa. Przy okazaniu karty pokładowej i ważnego dowodu tożsamości można skorzystać ze zniżek w setkach sklepów, lokali gastronomicznych i punktów rozrywki w całym Dubaju. Oferta letnia obowiązuje do 30 września 2022 r.
 
Partnerzy Skywards:członkowie wielokrotnie nagradzanego programu lojalnościowego Emirates Skywards mogą gromadzić mile za codzienne wydatki w punktach sprzedaży detalicznej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i wymieniać je na bilety w ramach nagrody, skorzystać z podwyższenia klasy podróży albo z biletów na koncerty i imprezy sportowe. 0 comments: