A380,

Emirates | A380 poleci do Auckland i Kuala Lumpur

26.8.22 mm 0 Comments

Linie Emirates przywracają bezpośrednie połączenia A380 do i z Auckland i Kuala Lumpur. Wznowienie rejsów nastąpi 1 grudnia.


Linie lotnicze Emirates obsługują obecnie oba miasta korzystając z połączonej usługi Boeing 777-300ER, który zatrzymuje się w Kuala Lumpur przed dalszą podróżą do Auckland. Rozpoczęcie lotów A380 spowoduje, że oba miasta będą miały bezpośrednie połączenie do i z Dubaju. Najnowsza aktualizacja rozkładu lotów zapewni klientom większą elastyczność i bardzo potrzebną dostępność miejsc. Nowe usługi to więcej możliwości podróżowania w ramach siatki połączeń Emirates, skrócony czas tranzytu i szybsze połączenia do i z Europy, Bliskiego Wschodu, Azji Południowej i Afryki.

 
Połączenie bez międzylądowania między Dubajem a Auckland czyni tę trasę najdłuższą w siatce Emirates (14 200 km), to także jeden z najdłuższych na świecie regularnych lotów komercyjnych bez międzylądowania.
Bezpośredni lot Emirates EK448 z Dubaju do Auckland wystartuje o 10:05 i wyląduje o 11:05 następnego dnia. Lot powrotny wystartuje z Auckland o 21:15 i przyleci do Dubaju o 05:25 następnego dnia (czasu lokalnego). Lot EK346 do Kuala Lumpur wystartuje z Dubaju o 03:00, lądując o 14:35. EK 343 wyleci z Kuala Lumpur o 01:45, wyląduje w Dubaju o 05:05.
Ponowne wprowadzenie flagowego A380 do Auckland i Kuala Lumpur zapewni większy wybór turystom, którzy chcą odkryć te ekscytujące miejsca, a także zaoferuje podróżnym możliwość poznania charakterystycznych produktów i usług, które oferuje samolot A380. Nowa Zelandia zwiększa swoją widoczność dzięki globalnej kampanii na kluczowych rynkach, która ma zachęcić odwiedzających do przyjazdu i doświadczenia tego niesamowitego kraju i jego atrakcji przyrodniczych. Aby promować Malezję jako cel podróży, linie Emirates podpisały niedawno Memorandum of Collaboration (MoC) z Malezyjską Izbą Turystyczną w celu zwiększenia ruchu do tego kraju.
Podróże flagowym A380 cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na przestronne i wygodne kabiny oraz charakterystyczne produkty, które zapewniają podróżnym najlepsze wrażenia z podróżowania, to między innymi salon pokładowy, prywatne kabiny w klasie pierwszej i pokładowe prysznice Shower Spa. Doświadczenia produktów A380 zawsze dopełnia wielokrotnie nagradzana gościnność, regionalne potrawy i autentyczne smaki oraz nagradzany system rozrywki pokładowej - ice, z ponad 5000 kanałów rozrywki na żądanie.
Linie lotnicze Emirates przyspieszają wdrażanie swoich flagowych samolotów A380 zgodnie z rosnącym globalnym zapotrzebowaniem na podróże lotnicze. Obecnie A380 obsługują 32 kierunki, a kolejne trasy, którymi polecą Airbusy zostaną ogłoszone w nadchodzących tygodniach i miesiącach.
Bilety można rezerwować na stronie emirates.com, aplikacji Emirates lub za pośrednictwem biur podróży online i offline.


0 comments: