Informacje,

Wielka promocja w Wizz Air z okazji pierwszego lotu

19.5.22 mm 0 Comments

Linia lotnicza Wizz Air świętuje dziś 18. rocznicę swojego pierwszego lotu oferując 18%.* obniżkę cen biletów na wszystkie loty Wizz Air zarezerwowane dzisiaj, bez ograniczeń czasowych w terminie podróży.

 

Pierwszy lot Wizz Air odbył się 19 maja 2004 roku z Katowic do Londynu Luton. Od tego czasu, linia zyskała zaufanie milionów pasażerów, a flota WIZZ rozrosła się do 154 samolotów typu Airbus. Aby uczcić ten ważny kamień milowy, Wizz Air oferuje dziś pasażerom 18%* zniżki na ceny biletów dostępnych na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej.
 
W promocyjnych cenach znajdują się dziś wszystkie dostępne kierunki Wizz Air. Pasażerowie mogę wybierać spośród tak ciekawych miejsc jak między innymi: Split, Santorini czy Larnaka z Gdańska, Burgas, Tirana, Ibiza z Katowic, Lyon, Abu zabi czy Heraklion z Krakowa, Kopenhaga, Kutaisi, Teneryfa, Malta z Warszawy, Dubrownik, Rodos, Lanzarote czy Barcelona z Wrocławia, Eindhowen, Oslo z Rzeszowa, Bergen czy Stavanger ze Szczecina, Split, Paryż, Londyn z Poznania, Dortmund z Olsztyna, Doncaster, Burgas, Split z Lublina.
 
Kupując bilet, pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji WIZZ Flex. Wybierając tę usługę, pasażerowie mogą być pewni, że w przypadku zmiany okoliczności lub po prostu chęci podróżowania w innym terminie lub w inne miejsce, mogą anulować lot do 3 godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać 100% pierwotnej kwoty taryfy, która jest zwracana w postaci kredytu WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie.

0 comments: