Albania,

Albania | Mövenpick Lalëz Durrës turystyczną inwestycją 2021!

27.1.22 mm 0 Comments

Hotele wielokrotnie nagradzanej na całym świecie marki Mövenpick sukcesywnie wkraczają na turystyczną mapę Europy Wschodniej. W najbliższych latach Accor planuje otwarcie 4 obiektów sygnowanych ekskluzywnym brandem w Polsce. Marka z powodzeniem zyskuje uznanie ekspertów z branży, czego dowodem jest honorowe wyróżnienie dla pierwszego hotelu premium w Albanii. 

Otwarty latem 2021 roku Mövenpick Lalëz Durrës otrzymał nagrodę turystycznej inwestycji roku przyznawanej przez Izbę Gospodarczą Tirany.

Pierwszy Mövenpick w Albanii przywitał gości latem ubiegłego roku, oferując turystom i lokalnej społeczności zupełnie nową jakość hotelarstwa. Uwielbiana przez podróżnych i miejscowych malownicza lokalizacja nad brzegiem morza w połczeniu z wyjątkowym standardem i jakością marki Mövenpick sprawiły, że hotel stał się jednym z kluczowych miejsc w kraju. Rolę obiektu w rozwoju lokalnej turystyki i gospodarki doceniła Izba Gospodarcza Tirany, przyznając Mövenpick Lalëz Durrës prestiżowy tytuł najlepszej inwestycji 2021 roku.

Europa Południowo-Wschodnia jest regionem o ogromnym potencjale turystycznym, który coraz częściej dostrzegają międzynarodowe sieci, takie jak Accor. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy zaoferować swój wkład w rozwój krajów uznawanych za perełki turystyki, a także i całego regionu. Mövenpick oferuje najwyższy standard pobytu w hotelu, czego uznaniem są liczne wyróżnienia i nagrody z całego świata. Tym bardziej cieszymy się na dalszą rozbudowę portfolio marki w regionie i nowe hotele, które dzięki owocnej współpracy z partnerami zasilą turystyczną mapę Europy Wschodniej – zaznacza Małgorzata Kalinowska - Klimek, VP Franchise Operation Eastern Europe, Accor.

Pięciogwiazdkowy Mövenpick Lalez Durrës znajduje się przy uwielbianej przez turystów i lokalną społeczność plaży Lalzi Bay. Hotel zachwyca nowoczesną architekturą, wyjątkowym designem i luksusowym otoczeniem. Dzięki uwodzicielskiej i zapierającej dech w piersiach scenerii jest idelną destynacją na wymarzone letnie wakacje. Obiekt oferuje 80 przestronnych i ekskluzywnych pokoi, restaurację premium oraz bar serwujące dania najwyższej jakości, z których słynie marka Mövenpick. Strefa SPA z gabinetami masażu, łaźniami parowymi i grotami solnymi zapewni każdemu wymarzony relaks i spokój. Goście mogą również korzystać z centrum fitness oraz dwóch basenów – jednego wewnątrz hotelu oraz drugiego zlokalizowanego na zewnątrz w cieniu otaczających palm.

Pierwsze hotele Mövenpick w Polsce powstaną w Zakopanem, Wrocławiu, Poznaniu i Kołobrzegu.

0 comments: