Cypr,

Ryanair poleci z Gdańska na Cypr

29.6.20 mm 0 CommentsRyanair ogłosił nową trasę z Gdańska do Paphos na Cyprze. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu od 3 sierpnia i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira.

fot. TravelerdeLuxe


Pasażerowie z Pomorza mogą planować letni wyjazd i cieszyć się słońcem w swoich ulubionych kurortach wakacyjnych na Cyprze, Malcie, w Hiszpanii, we Włoszech i Bułgarii.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 109 zł na podróż do końca października 2020 roku. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na www.ryanair.com jedynie do środy 1 lipca czerwca do północy.

- Cieszymy się z ogłoszenia nowej trasy z Gdańska na Cypr. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu od 3 sierpnia i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira. Pasażerowie z Pomorza mogą już zarezerwować swoje letnie wakacje na Cyprze i podróżować najtańszą linią lotniczą w Europie. Z okazji ogłoszenia nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 109 zł na podróż do końca października. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na www.ryanair.com jedynie do środy (1 lipca) do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz - mówi Olga Pawlonka z Ryanaira.

0 comments: