Hotel Blow Up Hall 5050 zamknięcie,

Hotel Blow Up Hall w Starym Browarze przestaje istnieć

27.4.20 mm 0 Comments


Znajdujący się na terenie poznańskiego Starego Browaru, 5-gwiazdkowy butikowy hotel Blow Up Hall, kończy działalność.

 
Hotel Blow Up Hall Stary Browar, najlepszy hotel w Polsce, Hotele, Hotel Blow Up Hall 5050 zamknięcie, Poznań gdzie spać,
Blow Up Hall


Awangardowy, efektownie zaprojektowany hotel zajmował zabytkowe zabudowania należące do kompleksu w Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar w centrum Poznania. Wizytówką tego miejsca były nowoczesny wystrój i udogodnienia w postaci innowacyjne technologii. Co ciekawe, hotel nie posiadał recepcji, a pokoje nie były numerowane. Zamiast klucza gościom wręczano iPhone'a, który umożliwiał odnalezienie pokoju, jego otwarcie, a także możliwość komunikowania się z personelem hotelu. Między innymi z tego powodu, hotel nazywany był eksperymentalnym. Na terenie obiektu można było zobaczyć wiele dzieł sztuki - fotografii, rzeźb czy instalacji.

Blow Up Hall był jednym z najczęściej opisywanych przez media zagranicznych polskich hoteli, otrzymał nagrodę Top Hotel 2009 w kategorii Design dla najlepszych obiektów hotelowych w Polsce. W zestawieniu przygotowanym przez CNN uznano go za jeden z najlepszych hoteli high-tech na świecie. Wśród gości Blow Up Hall był m.in. Sting.

0 comments: