atrakcje Dubaj,

Zima w Dubaju pełna atrakcji dzięki karcie My Emirates Pass

7.1.20 mm 0 Comments

Linie lotnicze Emirates ogłosiły powrót swojej słynnej karty My Emirates Pass – wyjątkowej oferty zmieniającej kartę pokładową Emirates w ekskluzywny pakiet atrakcji i zniżek nawet do 50% w ponad 500 sklepach i ośrodkach rekreacyjno-wypoczynkowych na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Zima Dubaj, atrakcje Dubaj, karta My Emirates Pass, Emirates, Emirates Dubaj, Dubaj, ZEA,
fot. Emirates


Dzięki karcie pasażerowie Emirates lecący do Dubaju lub przez Dubaj w okresie od 1 stycznia do 31 marca 2020 r. będą mogli zobaczyć więcej w niższych cenach podczas pobytu w ZEA. Podróżujący będą mieli okazję skorzystać z wielu oferowanych przez kraj atrakcji, w tym pełnych wrażeń parków wodnych, luksusowych ośrodków odnowy biologicznej i okazałych centrów handlowych.

Karta My Emirates Pass zapewni do 30% zniżki w popularnych sklepach i salonach zagranicznych marek odzieżowych, niezapomniane wrażenia kulinarne i do 50% zniżki w wykwintnych restauracjach, do 50% zniżki na atrakcje na świeżym powietrzu oraz 50% zniżki na odprężające zabiegi spa w najlepszych hotelach.
Pasażerowie skorzystają z wielu wyjątkowych okazji w ofercie My Emirates Pass za okazaniem karty pokładowej i ważnego dokumentu tożsamości w dowolnym punkcie partnerskim.* Oferta przysługuje także powracającym do kraju mieszkańcom ZEA, którzy mogą powitać nowy rok oszczędzając.

– Z radością ogłaszamy powrót oferty My Emirates Pass tej zimy. Pasażerowie zatrzymujący się w Dubaju będą mieli jeszcze więcej powodów, aby zwiedzać i odkrywać nowe miejsca, korzystając z bezkonkurencyjnych promocji na największe atrakcje Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Będąc czwartym najczęściej odwiedzanym miastem na świecie, Dubaj niezmiennie zachwyca turystów powiększającą się listą oferowanych wrażeń i rozrywek. W ścisłej współpracy z partnerami chcemy zapewnić naszym klientom dostęp do największych atrakcji Dubaju i ZEA – powiedział Mohammad Al Hashimi, Vice President Emirates, Commercial Products Dubai.

Podróżujący do Dubaju będą mieli ogromny wybór, jeśli chodzi o rozrywkę. Miasto uchodzi za jedno z najlepszych kierunków dla miłośników zakupów, którzy znajdą tu setki sklepów. Dubaj zdecydowanie warto odwiedzić, również w rodzinnym gronie, ze względu na słoneczną pogodę przez cały rok, piękne ośrodki dla plażowiczów i ofertę kulinarną na każdy gust.

Linie Emirates oferują niezrównaną jakość podróży do ponad 150 kierunków z wygodną przesiadką w Dubaju. Pasażerowie we wszystkich klasach mają dostęp do nagradzanego systemu rozrywki pokładowej ice z 4,5 tys. kanałów z najnowszymi filmami, serialami, produkcjami dokumentalnymi i programami telewizyjnymi. Na pasażerów czekają również słynąca ze swej uprzejmości obsługa wielokulturowego personelu pokładowego przewoźnika, posiłki inspirowane kuchnią regionalną oraz bezpłatny pakiet 20 MB danych pokładowego Wi-Fi, który zapewni im kontakt z rodziną i przyjaciółmi w czasie lotu.

Szczegółowe informacje dotyczące linii Emirates, w tym rezerwacji biletów i warunków promocji, znajdują się na stronie www.emirates.com.

*Obowiązują lokalne warunki promocji

0 comments: