Air France,

Air France Travel Guide - przewodnik lini lotniczych

11.12.19 mm 0 Comments

Linia lotnicza Air France pragnie nie tylko zapewniać transport lotniczy, ale też dostarczać inspiracji i pomysłów na podróże. W tym celu trzy lata temu powstał cyfrowy przewodnik turystyczny, działający w ramach strony airfrance.com, który właśnie zmienił nazwę z „Travel by Air France” na „Air France Travel Guide”. 


Sztuka podróżowania to wieloletnie doświadczenie, pasja i treść DNA Air France, dlatego linia chce dzielić się swoją wyjątkową perspektywą na świat i przyciągać nowych klientów. Serwis obejmuje informacje turystyczne o 110 kierunkach oferowanych przez Air France oraz zawiera aż 6 tysięcy inspirujących artykułów i rekomendacji od linii, dotyczących hoteli, atrakcji turystycznych, restauracji, wycieczek i wszelkich pomysłów na poznawanie świata. Z cyfrowego przewodnika, który został zaprojektowany jako prawdziwe narzędzie towarzyszące podróżnym przed i w trakcie ich wakacji, w samym 2019 roku skorzystały już 4 miliony użytkowników.
https://www.airfrance.pl/travel-guide

Air France, Air france przewodnik, przewodnik Air France Travel Guide, Air France aplikacja
***

Każde twoje marzenie ma swój kierunek


Serwis, który został stworzony jako źródło inspiracji przy wyborze kierunku, to setki ciekawych informacji z różnych stron świata. W Travel Guide można szukać odpowiedniego miejsca na naszą podróż w zależności od zainteresowań, wybierając z szesnastu kategorii, takich jak między innymi „sztuka i kultura”, „natura”, „kuchnia”, „golf”, „rodzina”, czy też „podróż drogi” lub „poza utartym szlakiem”. W zależności od kategorii, którą wybierzemy, system stworzy listę proponowanych dla nas kierunków, dokąd można polecieć Air France. Serwis bazuje na 110 destynacjach, dokąd francuska linia oferuje swoje loty.

Zainspiruj się i ruszaj w świat!Ci, co szukają pomysłów i chcą poszerzyć swoją wiedzę turystyczną znajdą w Travel Guide ciekawe artykuły i setki zdjęć i filmów. Myślisz o podróży do Chin? Zrób to niestandardowo! Szanghaj można zwiedzać pływając łodzią, a w Harbin czeka jedyny w swoim rodzaju magiczny festiwal rzeźb z lodu. Inną inspiracją może być spacer po Houston w poszukiwaniu street-art, szalona tradycja deserów lodowych w ekwadorskim Quito, przegląd muzeów Tel Awiwu, czy najpiękniejsze ogrody botaniczne świata.

Strona może być niemniej pomocna osobom, które już zdecydowały dokąd się wybierają. Po wpisaniu w wyszukiwarkę naszego kierunku, otrzymamy komplet przydatnych informacji, ale nie tylko tych praktycznych dotyczących podróży, waluty, czy pogody! Cyfrowy przewodnik podpowie nam, jak spędzić niezapomniane chwile – wziąć udział w wyjątkowych festiwalach, zatrzymać się w nietuzinkowym hotelu, odwiedzić miejsca poza utartym szlakiem, czy spróbować wyjątkowych potraw. Do tego jest praktyczna, interaktywna mapa z zaznaczonymi atrakcjami pomoże nam lepiej zorientować się na miejscu i np. ułożyć trasę zwiedzania.

Oprócz tego, użytkownicy korzystający ze strony mogą stworzyć swoją własną broszurę, komponując ją z wybranych, interesujących ich treści, a także od razu zarezerwować lot do wybranego miejsca, bezpośrednio poprzez serwis Travel Guide.

Serwis turystyczny Travel Guide jest dostępny wyłącznie w formie elektronicznej w kilku wersjach językowych (w tym po angielsku) na stronie https://www.airfrance.pl/travel-guide. Travel Guide został również zintegrowany z aplikacją mobilną Air France, dzięki czemu użytkownik może pobrać „swój” kierunek na własne urządzenie (np. smarfona) i korzystać z niego na miejscu, bez konieczności dostępu do sieci.

0 comments: