Linia Wizz Air,

Wizz Air wprowadza “taryfy ratukowe” dla pasażerów linii Wow Air

28.3.19 mm 0 Comments

Linia Wizz Air wprowadza dzisiaj specjalne taryfy dla klientów WOW Air, których loty na trasach Rejkiawik-Warszawa, Rejkiawik-Londyn Stansted i Rejkiawik-Londyn Gatwick zostały odwołane z powodu upadłości linii WOW Air.


Pasażerowie WOW Air mogą skorzystać ze specjalnej taryfy Wizz Air obejmującej cztery loty tygodniowo z Rejkiawiku do Londynu-Luton i Warszawy w cenie 79,99 euro*. Oferta dotyczy podróży odbywających się do 10 maja 2019 roku i zależy od dostępności miejsc w samolocie. Rezerwacji można dokonywać za pośrednictwem specjalnej strony https://wizzair.com/#/rescue do 7 kwietnia 2019 roku. Do zakupu niezbędny jest dowód rezerwacji biletu WOW Air na lot z Warszawy lub dowolnego lotniska w Londynie.

***


Wizz Air oferuje w sumie ponad 525 000 miejsc w sprzedaży na 10 trasach z Rejkiawiku do 6 krajów w 2019 roku, co stanowi wzrost o 21% w porównaniu z poprzednim rokiem.

George Michalopoulos, Członek Zarządu ds. Handlowych w Wizz Air powiedział: “Wizz Air z przyjemnością powita na pokładzie klientów, których loty z Reykjaviku do Londynu i Warszawy zostały anulowane po bankructwie WOW Air. Bilety dostępne są w specjalnej taryfie w wysokości 74,99 GBP/ 79,99 EUR* na trasie do Londynu i 99,99 EUR/429 PLN* na trasie do Warszawy. Liczba miejsc w specjalnej taryfie ratunkowej jest ograniczona, ale nasze regularne ceny w siatce połączeń z Reykjaviku do 10 miejsc docelowych do 6 krajów, w tym trasy do Londynu-Luton i Warszawy oraz Budapesztu, Gdańska, Katowic i Wiednia są celowo niskie każdego dnia, pozwalając coraz większej liczbie klientów cieszyć się doskonałą jakością i przyjazną obsługą na pokładach najszybciej rozwijających się liniach lotniczych w Europie.”


ROZKŁAD WIZZ AIR DO LONDYNU I WARSZAWY

Kierunek                         Dni                                                                        Ceny od
LONDYN-LUTON            poniedziałek, środa, czwartek, piątek, niedziela    79,99 EUR*
WARSZAWA                     poniedziałek, wtorek, czwartek, sobota                  99,99 EUR/429 PLN*

0 comments: