Emirates,

Program Emirates Skywards nagrodzony na Loyalty Awards 2019

3.3.19 mm 0 Comments

Drugi rok z rzędu program lojalnościowy linii Emirates i flydubai – Emirates Skywards – został nagrodzony w kategorii „Excellence in Management” na uroczystym rozdaniu nagród Loyalty Awards 2019, które odbyło się 19 lutego tego roku w Paryżu. Wyróżnienie odebrał dr Nejib Ben Khedher, wiceprezes Emirates Skywards. 

Emirates, linie lotnicze, flydubai, Emirates Skywards,
Emirates

Uroczystość miała miejsce podczas 15. edycji konferencji Loyalty & Awards Conference organizowanej przez Global Flight, czołową niezależną firmę zajmującą się zarządzeniem programami lojalnościowymi w branży podróżniczej.

W 2018 roku program Emirates Skywards został nagrodzony za wykorzystanie analityki danych do optymalizacji zaangażowania jego członków dzięki ofertom dopasowanym tematycznie i czasowo. W tym roku program zdobył najwyższe wyróżnienie za dalszą pracę nad personalizacją systemu i wprowadzenie innowacyjnych w branży dynamicznych zasad podwyższania klasy podróży oraz promocji Cash+Miles dla członków, którzy logują się i rezerwują loty na stronie Emirates.com.

Łatwo dostępne i wyraźnie widoczne w procesie rezerwacji oferty są dopasowywane na podstawie 150 parametrów związanych ze statusem członka programu i wybranym lotem. W najbliższych miesiącach system zostanie udoskonalony dzięki wykorzystaniu zaawansowanego predykcyjnego modelowania danych i sztucznej inteligencji oraz wprowadzeniu tej funkcji na kanałach mobilnych Emirates.

0 comments: