AIR FRANCE KLM,

Walentynki z Air France KLM. Rabat na bilety

4.2.19 mm 0 Comments


Przez trzy dni (od 5 do 7 lutego 2019) trwały będą dwie krótkoterminowe promocje cenowe przygotowane przez Air France i KLM specjalnie na zbliżające się Walentynki, Chiński Nowy Rok i inne okazje. Kupując bilet na polskich stronach internetowych linii: airfrance.pl oraz klm.pl, po zastosowaniu specjalnego kodu rabatowego można otrzymać zniżkę 14 % na loty Air France i do 215 zł na loty KLM. Promocja obejmuje wszystkie kierunki międzykontynentalne oraz Paryż i Amsterdam. Oferta dotyczy wylotów aż do 10 grudnia b.r.

rabat na bilety, Walentynki, AIR FRANCE KLM, Air France KLM promocja, Linie lotnicze, Walentynki w Patyżu, Paryż, Francja,
Walentynki w Paryżu

14 % zniżki od Air France


Z okazji Walentynek linie Air France przygotowały niespodziankę w postaci dwóch kodów zniżkowych. Dokonując rezerwacji poprzez airfrance.pl, możemy otrzymać zniżkę 14 % od taryfy biletu (bez podatków) po zastosowaniu kodu rabatowego: LOVE704 do rezerwacji lotów międzykontynentalnych oraz kodu LOVE705 – jeśli kupujemy bilet do Paryża.

Warunki oferty:
    •    zniżka dotyczy lotów Air France i KLM w klasie ekonomicznej, z wylotem z Warszawy lub Wrocławia;
    •    oferta ma zastosowanie tylko wtedy, gdy wartość taryfy lotniczej (bez podatków lotniskowych) wynosi minimum  645 PLN przy biletach międzykontynentalnych i 215 PLN przy biletach do Paryża.

Loty KLM – do 215 PLN taniej


KLM przygotował dla swoich klientów rabat kwotowy z okazji rozpoczynającego się Chińskiego Nowego Roku. Skorzystanie z kodu promocyjnego PIGYEAR740 pozwoli nam kupić przelot międzykontynentalny o 215 złotych taniej, a za bilet do Amsterdamu zapłacimy o 130 PLN mniej po zastosowaniu kodu PIGYEAR750. Promocja dotyczy wyłącznie biletów kupowanych przez polską stronę przewoźnika – klm.pl.

Warunki oferty:
    •    zniżka dotyczy lotów Air France i KLM w klasie ekonomicznej, z wylotem z Warszawy lub Gdańska;
    •    oferta ma zastosowanie tylko wtedy, gdy wartość taryfy lotniczej (bez podatków lotniskowych) wynosi minimum 640 PLN przy biletach międzykontynentalnych i 215 PLN przy biletach do Amsterdamu.

Kody rabatowe zaczynają działać od jutra – t.j. 5 lutego b.r. Po zastosowaniu kodów zniżkowych podczas dokonywania rezerwacji online, system automatycznie przelicza nową kwotę do zapłaty, pomniejszając należność o zniżkę. Jeden kod można zastosować do jednej rezerwacji. Liczba kodów jest limitowana, a oferta podlega warunkom dostępnym na stronach linii.

0 comments: