Dominikana,

W Rainbow rusza sprzedaż egzotycznych ofert na kolejny sezon zimowy – 2019/2020

28.2.19 mm 0 Comments

Oferta egzotyczna jest, jak co roku, rozbudowywana o nowe destynacje, hotele i wycieczki oferowane na miejscu, miasta wylotowe czy możliwość korzystania z połączeń bezpośrednich. Nasi klienci podczas swojego wyjazdu nie tylko będą mogli wypocząć i odwiedzić nowe miejsca. W ramach nowości na kolejny sezon, do naszych ofert egzotycznych wprowadzamy lokalne i wyszukane atrakcje, które pozwolą naszym klientom doświadczyć nowych przygód i zdobyć niezapomniane wspomnienia.


Dzięki kontynuacji współpracy z LOTem Rainbow będzie realizować bezpośrednie połączenia dreamlinerami z Warszawy m.in. do Meksyku, na Kubę, do Tajlandii, Wietnamu czy na Dominikanę, gdzie jako nieliczni lądujemy w północnej części tej wyspy.

fot. Travelerdeluxe.pl


Wśród propozycji na kolejny zimowy sezon, warto zwrócić uwagę na duży wybór wycieczek do Meksyku, gdzie jako nowość polecamy program pomyślany specjalnie dla rodzin z dziećmi. W ramach tego programu oferujemy hotele All-Inclusive z basenem, duże, rodzinne pokoje, animacje w języku polskim dla dzieci i całych rodzin, bogaty program zwiedzania, a do tego garść niezapomnianych wrażeń. Dla najmłodszych Rainbow przygotował specjalną niespodziankę.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, jako nowość i w ramach dobrej współpracy z LOTem wprowadzono bezpośrednie czarterowe loty do najbardziej znanego regionu Indii, Goa. Turyści będą mogli wypocząć na przepięknych plażach Goa, a także skorzystać z szeregu programów objazdowych, które dla wygody naszych pasażerów umożliwią skorzystanie z bezpośrednich połączeń LOTu na Goa i do Delhi.

Kolejnym kierunkiem, gdzie wykorzystywane będą przeloty bezpośrednie LOTu dreamlinerem, będzie Sri Lanka. Bezpośrednie rejsy Warszawa – Colombo pozwolą nam na zwiększenie komfortu podróży, a zwiększenie ilości dni wylotu pozwoli nam na dalszy rozwój tego lubianego przez klientów kierunku. Dodatkowo, Sri Lanka będzie również oferowana na lotach czarterowych z Katowic.

Bezpośrednio z Warszawy i Katowic polecimy też w przyszłym sezonie do Gambii i Kenii.

Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, które cieszą się nieustannie dużym zainteresowaniem naszych klientów, dzięki współpracy z liniami Fly Dubaj polecimy bezpośrednio z Krakowa.

Wyjazdy do Kataru, Omanu oraz wczasy w tych krajach będą nową propozycją w naszych katalogach.

Po raz pierwszy do katalogu zostanie również wprowadzona propozycja zwiedzania środkowego Wietnamu, w ramach wycieczki Wietnam w Pięciu Smakach.

Klienci korzystający z egzotycznej oferty na sezon 2019/2020 będą mieli szeroki wybór wycieczek, zarówno dreamlinerami, lotami czarterowymi, czy rejsowymi. Kierunki egzotyczne są oferowane z kilku lotnisk w Polsce. Dla kupujących w okresie przedsprzedaży, Rainbow oprócz niskich cen przygotowało wiele dodatkowych korzyści. Zniżki aż do 1000 złotych od osoby, nawet do 5% rabatu dla posiadaczy Karty Stałego Klienta, darmowe ubezpieczenie od rezygnacji TU Europa a także gwarancję najniższej ceny. Dzięki tak przygotowanej ofercie, decydując się na zakup wycieczki na okres zimowy już teraz, klient nie tylko zyskuje duże zniżki cenowe i dostęp do największego wyboru oferty, oferowane darmowe ubezpieczenie od rezygnacji na wypadek konieczności zmiany planów uchroni go od utraty wpłaconej zaliczki.

Promocja przedsprzedaż Egzotyka trwa do 25. kwietnia 2019 i obejmuje całą ofertę egzotyczną touroperatora. Oferty dostępne w sieci salonów własnych i agencyjnych oraz na stronie R.pl

0 comments: