Emirates Porto,

Linie Emirates otwierają nowe połączenie do Porto

20.2.19 mm 0 Comments


2 lipca tego roku linie Emirates uruchomią cztery loty tygodniowo z Dubaju do Porto, drugiego największego miasta Portugalii.


Porto zostanie drugim kierunkiem Emirates w Portugalii po stolicy kraju, Lizbonie, do której przewoźnik obecnie lata dwa razy dziennie. Nowe połączenie będzie realizowane przez samolot Boeing 777-300ER Emirates w konfiguracji trzyklasowej, który oferuje osiem prywatnych kabin w klasie pierwszej, 42 fotele rozkładane do pozycji leżącej w klasie biznes oraz 310 szerokich foteli w klasie ekonomicznej.


Linie Emirates, Emirates Porto, Emirates Portugalia, Porto połączenie, Portugalia, Emirates Portugalia, linie totnicze
Emirates
Nowe połączenie Emirates zapewni pasażerom z północnej Portugalii, regionu silnie zurbanizowanego, a także mieszkańcom miast w północno-zachodniej części Hiszpanii położonych niedaleko Porto, takich jak Vigo czy Santiago de Compostela, bezpośrednie połączenie do Dubaju, skąd będą mogli udać się do innych kierunków w globalnej siatce połączeń przewoźnika – zwłaszcza w Afryce, Azji, Australii i na Bliskim Wschodzie.

Rejs EK197 na trasie Dubaj-Porto będzie realizowany we wtorki, czwartki, soboty i niedziele. Wylot z Dubaju zaplanowano na 9.15 z lądowaniem w Porto o 14.30. Lot powrotny EK198 z Porto zaplanowano na 17.35 z lądowaniem w Dubaju o 4.15 następnego dnia.

Ponadto dzięki nowemu połączeniu linie Emirates SkyCargo będą mogły przewozić na trasie jednorazowo do 18 ton ładunku, umożliwiając miejscowym przedsiębiorcom zwiększenie eksportu towarów takich jak artykuły odzieżowe, obuwie, części samochodowe czy korek.

0 comments: