Linie lotnicze,

Wizz Air otwiera nowe trasy z Polski do Charkowa, Wiednia i Marrakeszu

2.11.18 mm 0 Comments


Marrakesz, Wiedeń i Charków - to nowe trasy, na których z Gdańska, Wrocławia i Warszawy zaczyna latać linia Wizz Air. Przewoźnik zapewnia kilka lotów tygodniowo.


Bilety można rezerwować na wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej WIZZ, a ich ceny rozpoczynają się już od 39 złotych* i zawierają bagaż podręczny o wymiarach maksymalnych 40x30x20 cm. 


Wizz Air Marrakesz, Wizz Air Wiedeń Wizz Air Charków, Wizz Air z Gdańska, Wizz Air z Wrocławia, Wizz Air z Warszawy, Linie lotnicze,
Wizz Air otwiera nowe trasy z Polski do Charkowa, Wiednia i Marrakeszu


Charków, ukraińskie miasto położone nieopodal granicy z Rosją, jest doskonałym przykładem architektury monumentalnej, z jednym z największych placów na świecie. Złoty wiek sowieckiego przemysłu przyciągnął tu inżynierów i naukowców, których wnuki przekształcają dziś Charków w centrum IT z prężnie działającą sceną muzyki rockowej.

Stolica Austrii, Wiedeń, będący niegdyś centrum monarchii Habsburgów, zachwyca dostojnymi budynkami: barokowym Belwederem i pałacem Schönbrunn, czy klasycystycznymi rezydencjami z XIX w. przy słynnej Ringstrasse. To miasto jest także kolebką muzyki klasycznej. Ściągali do niego i żyli w nim najwybitniejsi kompozytorzy - Mozart, Haydn czy Beethoven, a ich duch wyczuwalny jest do dziś.

Podróż do Marrakeszu to zanurzenie się w świat zmysłów – oszałamia ogromne bogactwo dźwięków, wzorów i kolorów. Leżące u podnóża Atlasu Wysokiego miasto słynie z żywiołowości, bogatej kultury i wspaniałych zabytków religijnych. Będąc w nim, nie wolno ominąć uważanych za jedne z najlepszych na świecie, tradycyjnych targowisk, na których oferowana jest nieskończona ilość przypraw, ubrań, rękodzieła i przedmiotów domowych. Dawny charakter miasta zachowany jest nawet w miejscach z założenia nowoczesnych, takich jak współczesne dzielnice i centra handlowe.

Wizz Air oferuje obecnie w sumie 162 trasy do 30 krajów z ośmiu lotnisk w Polsce zapewniając przystępne ceny dla osób podróżujących w różnych celach.


Wizz Air Marrakesz, Wizz Air Wiedeń Wizz Air Charków, Wizz Air z Gdańska, Wizz Air z Wrocławia, Wizz Air z Warszawy, Linie lotnicze,
***

- Cieszymy się z uruchomienia nowych tras z Polski łączących Gdańsk i Wrocław z Charkowem oraz Warszawę i Wiedeń z Marrakeszem. Dla osób szukających ciekawych miejsc na weekendowy wypad, Wiedeń i Charków będą doskonałym wyborem. Z kolei Marrakesz sprawdzi się jako kierunek na dłuższe wakacje. Jesteśmy przekonani, że te wyjątkowe miasta szybko zyskają popularność wśród klientów z Polski - Andras Rado, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedział Andras Rado, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.0 comments: