Emirates,

Emirates: Nowa aplikacja do zamawiania taksówek Emirates Skywards Cabforce

31.10.18 mm 0 Comments

Emirates Skywards we współpracy z firmą CarTrawler uruchomiły aplikację służącą do zamawiania przejazdów o nazwie Emirates Skywards Cabforce. Dzięki nowej aplikacji mobilnej członkowie programu lojalnościowego mogą skorzystać z przystępnych i szybkich usług przewozowych w 27 krajach i 117 miastach świata, do których wkrótce dołączą kolejne. 

Emirates

 

Po każdym kursie zamówionym przez aplikację Emirates Skywards Cabforce naliczane są punkty Skywards Miles. Aplikacja umożliwia członkom programu rezerwację bezpiecznych i niezawodnych prywatnych taksówek, luksusowych samochodów służbowych i mikrobusów w dowolnym momencie.

Ponadto oferuje wycenę kursu, która nie podlega zmianom, bezpieczne płatności kartą kredytową i rachunek elektroniczny za każdy kurs. Aplikację Emirates Skywards Cabforce można pobrać bezpłatnie na urządzenia z systemami iOS lub Android.

Członkowie programu lojalnościowego mogą korzystać z aplikacji Emirates Skywards Cabforce, łącząc swoje konto członkowskie Emirates Skywards z profilem w aplikacji. Mogą oni zarezerwować przejazd u wybranego dostawcy, sprawdzić szacowany czas przyjazdu taksówki i cenę oraz liczbę punktów, które zostaną przyznane po zakończeniu przejazdu. Ponadto aplikacja umożliwia użytkownikom udostępnianie bieżącej lokalizacji znajomym i rodzinie w czasie podróży.

Członkowie programu otrzymują 1 punkt Skywards Mile za każde 2 dolary (lub ich równowartość) wydane na przewóz. Punkty są naliczane w ciągu 48 godzin od zakończenia kursu.

Emirates Skywards Cabforce uzupełnia aplikację Emirates, w której członkowie mogą sprawdzić liczbę zgromadzonych punktów Skywards Miles, swój status w programie oraz inne oferty przygotowane dla nich w odświeżonej zakładce Emirates Skywards.

0 comments: