Linie lotnicze,

TAP Portugal - klasa biznes

30.9.18 mm 0 CommentsPortugalskie produkty oraz tradycyjne desery, dzięki którym świat może poznać narodowe smaki Portugalii. W ten sposób Linie Lotnicze TAP witają gości w klasie Executive.

Linie Lotnicze TAP, TAP klasa Executive, TAP klasa biznes, linie lotnicze, wyposażenie klasy biznes, TAP Portugal,
fot. press
Linie Lotnicze TAP, TAP klasa Executive, TAP klasa biznes, linie lotnicze, wyposażenie klasy biznes, TAP Portugal,
fot. press

W klasie biznes znajdują się szersze fotele, między którymi jest dużo przestrzeni. Większe miejsca siedzące gwarantują lepsze podparcie i większy komfort podczas całej podróży.

Flota samolotów A330 wyposażona jest w fotele Recaro Lie-flat, które potrafią przemienić się w prawdziwe łóżko, posiadają antyalergiczne poduszki (dwukrotnie większe niż w poprzednich modelach).

Fotele są wyposażone w gniazdo prądu zmiennego 115V. W samolotach A330 gniazda ulokowane są pomiędzy fotelami, w ich dolnej części. Zaś w samolotach A340 są one umieszczone poniżej osobistej lampki do czytania, nad fotelem.
Gniazdka elektryczne w siedzeniach przeznaczone są wyłącznie do podłączania urządzeń mobilnych.

Rozrywka

Na pokładzie samolotów A330 i A340 TA oferuje bogaty wybór seriali, filmów, programów telewizyjnych oraz możliwość korzystania z systemu „na życzenie”, który pozwala na przewijanie wybranych fragmentów.

W ofercie znalazło się ponad 100 filmów, ponad 50 godzin seriali i materiałów dokumentalnych, programów informacyjnych dostępnych w języku portugalskim, angielskim i francuskim. Można również wybrać jedną ze 150 gier i cieszyć się partią solo lub zagrać z którymś ze współpasażerów.

Chcesz zobaczyć, jak dokładnie wygląda start i lądowanie samolotu? Niektóre z jednostek są wyposażone w kamery zewnętrzne, dzięki którym możesz śledzić ich ruch.

Posiłki


TAP jest prawdziwym ambasadorem Portugalii, zabierając w podróże po świecie wszystko, co kraj ma najlepszego i co robi najlepiej. Posiłki dopasowane są do czasu trwania lotu.

Jest te karta doskonałych win wybranych przez uznanych sommelierów.

Jeśli wybierasz się w długodystansową podróż z Lizbony lub jeśli będziesz mieć przesiadkę w stolicy Portugalii, możesz wybrać posiłek, jaki zostanie Ci podany na pokładzie. Zamówienia należy składać od 7 dni do 24 godzin przed wylotem. Posiłki specjalne nie są serwowane podczas lotów w obrębie Portugalii, z i do Maroka oraz lotów europejskich trwających do 4 godzin.

0 comments: