Hotel Villa Honegg,

Szwajcaria | Hotel Villa Honegg dla miłośników wellnessu

28.8.18 mm 0 Comments

Najlepsze położenie pod względem widoków, wysoko ponad Jeziorem Czterech Kantonów. Willa Honegg błyszczy nowym blaskiem: budynek z 1905 roku został w 2011 roku przekształcony w 5-gwiazdkowy hotel superior z 23 pokojami i apartamentami. Można go w całości wynajmować na imprezy firmowe czy rodzinne. Do kompleksu zaliczają sią pokój z kominkiem, salon, pomieszczenia seminaryjne, sala z fitnessem, strefa wellnessowa, zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą oraz pobliskie pole golfowe.

 

Hotel Villa Honegg, Szwajcaria, Hotele, spa, spa szwajcaria,
Hotel Villa Honegg


W wodzie o temperaturze 34 stopni zanurzyć się i unosić się ponad górami: z pewnością to jeden z najpiękniejszych basenów zewnętrznych w Centralnej Szwajcarii ze wspaniałym widokiem panoramicznym. To jednak tylko jedna z atrakcji eleganckiej strefy wellnessowej w Villa Honegg. W nowoczesnym basenie pod dachen można pływać  pod prąd do podwodniej muzyki. Fińska sauna oraz kąpiele parowe regulują krążenie krwi, fontanna z kostkami lodu zagwarantuje ochłodę, a w strefie spa można skorzystać z zabiegów z produktami firm Pevonia, Essie i Glominerals.
Zabiegi & infrastruktura
 
Masaż całościowy i częściowy, Basen zewnętrzny, whirlpool / jacuzzi, Anti-aging treatments, Lomi Lomi Nui, Masaże olejkami aromatycznymi, Zabiegi na twarz, Sauna, Depilacja, Sala fitness, Analiza skóry, Indoor Pool, Manicure, Pedicure, Peeling, Akupresura stóp, Jacuzzi wewnętrze / zewnętrzne, Finnish sauna, Łaźnia parowa

 

0 comments: