Ejlat nocleg cena,

Rezerwując wcześniej nocleg, można zaoszczędzić do 79 proc. jego ceny

10.4.18 mm 0 Comments

Turyści mogą zaoszczędzić aż 79 proc. kosztów noclegu w najchętniej wybieranych miejscach, o ile zarezerwują hotel z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Najlepszy czas na wybór noclegu w większości najpopularniejszych miast świata to 1-2 miesiące przed planowanym przyjazdem. W najpopularniejszych wśród podróżujących z Polski miastach pokoje w hotelach 3- i 4-gwiazdkowych są w tym okresie tańsze nawet o 41 proc. Znacznie wcześniej hotel powinny zarezerwować osoby, które w 2018 roku planują pobyt w Tel Awiwie lub Phuket, gdzie noclegi są najtańsze na 4 miesiące przed przyjazdem, a także na Zanzibarze, gdzie najlepszym czasem na zarezerwowanie hotelu jest 5 miesięcy przed startem podróży.

Czytaj też
Piłsudski na Maderze. Najdłuższy urlop Marszałka 
Portugalia: Muzea nie muszą być nudne. 8 muzeów, które musisz odwiedzić
Portugalia: najlepsze na świecie pola do gry w golfa 
Portugalia: najpiękniejsze plaże
Portugalia od A do Z 
Portugalia: Romeo i Julia odnaleźli się w Alcobaca


W nowym roku znacznie wcześniej za zarezerwowanie noclegu powinni zabrać się turyści planujący podróże po Europie. Z wyborem hotelu nie powinny zwlekać w szczególności te osoby, które chcą wybrać się do słonecznej Portugalii. Najlepszym czasem na zarezerwowanie hotelu w Lizbonie jest 9 miesięcy, a hotelu w Porto – aż 11 miesięcy przed planowanym przyjazdem. Z rezerwacją nie muszą się za to śpieszyć turyści wybierający się do stolicy Włoch. W przypadku Rzymu wystarczy zaledwie miesięczne wyprzedzenie, aby zarezerwować hotel średnio 17% taniej niż w najdroższym miesiącu.

Ejlat cieszy się największym zainteresowaniem

Polscy turyści coraz chętniej wybierają się poza Europę. Świadczy o tym między innymi to, że miejscem, które odnotowało wśród nich największy wzrost popularności jako baza noclegowa, jest Ejlat. Popularność tego położonego na południu Izraela miasta portowego wzrosła aż o 365 proc. w porównaniu z ubiegłym rokiem. Przyczyną takiego skoku popularności może być uruchomienie nowych połączeń WizzAir do tego miasta oraz ogromna kampania promocyjna realizowana przez izraelskie ministerstwo turystyki. Co więcej, w celu promowania kierunku zniesiono opłaty pasażerskie i lotnicze dla lotów międzynarodowych na lotnisko Ovda. Zachęca to przewoźników z całego świata do otwierania nowych połączeń właśnie w regionie Ejlat. Rezerwacja noclegu w Ejlacie z 4-miesięcznym wyprzedzeniem może okazać się niemal o połowę tańsza w porównaniu do najdroższego miesiąca, a zameldowanie i wymeldowanie w środku tygodnia (najlepiej w czwartek) pozwala zaoszczędzić niemal 70 proc. ceny noclegu w szczycie sezonu.


za kayak.pl

0 comments: