Davos,

Szwajcaria | Nowe hotele w Davos, Lucernie, Wallis

14.3.18 mm 0 Comments


Szwajcaria kusi nie tylko widokami, ale też dobrą bazą hotelową. Na rynku pojawiło się kilka nowości. Nowe hotele otwarto w Davos, Lucernie, Wallis.


Hotel Hard Rock w Davos 

Szwajcaria, Hotele, Hotel Hard Rock w Davos , Holiday Inn Express w Lucernie, Swisspeak Resort Vercorin, Wallis, Lucerna, Davos,
Hotel Hard Rock w Davos


Hotel Spenglers w Davos zamieniony został na Hard Rock Hotel. Oficjalne otwarcie odbyło się w grudniu 2017. W każdym pokoju będzie gitara Fender ze wzmacniaczem i słuchawki. Goście podczas zameldowania mogą zgłaszać swoje muzyczne preferencje, by obsługa mogła przygotować odpowiednie płyty i nagrania.
www.spenglersdavos.ch

Czytaj też
Szwajcaria: Davos, najwyżej położone miasto w Alpach 
Szwajcaria: walki krów
Szwajcaria: Pierwsza na świecie Aleja Sławy 007
Szwajcaria: Najciekawsze trasy pieszych wędrówek
Szwajcaria: Koleje Retyckie – 125 fascynujących lat w drodze
Szwajcaria: Statkiem parowym po Jeziorze Genewskim

Holiday Inn Express w Lucernie


Najnowszy 3Ô hotel ekonomiczny został otwarty w dzielnicy Mikropole Mattenhof na południu Lucerny jako część nowej koncepcji przestrzeni „miasta w mieście”. Poza hotelami znajdą się tam też sklepy i restauracje.
www.mattenhofluzern.ch


Swisspeak Resort Vercorin, Wallis


Nowa rezydencja wakacyjna przyjmuje gości od grudnia 2017 r. Oferuje 103 przytulne i wygodne apartamenty oraz 470 łóżek na 7 poziomach. Zimą goście mogą dojechać na nartach do budynków znajdujących się tylko 50 m od stoków.
www.interhome.pl0 comments: