Linie lotnicze,

Wielka promocja w LOT. Milion biletów w super cenach. Podróż po Europie od 199 zł, a do Ameryki Północnej i Azji od 1799 zł

6.9.17 mm 0 Comments

LOT uruchomił promocję na wszystkie połączenia do Europy, Azji i Ameryki Północnej. Przez kolejnych 14 dni bilety na podróż tam i z powrotem w atrakcyjnych kierunkach, np. do Nowego Jorku i Chicago, dostępne są już od 1799 zł. Promocja trwa do 19 września i obejmuje ofertę połączeń z Warszawy i wielu innych miast w Polsce.fot. PLL LOT


Promocja LOT-u umożliwia pasażerom krótką i wygodną podróż po Europie, do Azji i do Ameryki Północnej w niezwykle przystępnych cenach. Od 6 września do 19 września można kupić bilety na połączenia np. do Wilna od 199 zł, Berlina i Tel Awiwu od 299 zł, Astany od 799 zł, a także do Nowego Jorku i Chicago już od 1799 zł!

Atrakcyjna oferta dotyczy nie tylko podróży rozpoczynających się w Warszawie, ale również w innych miastach w Polsce, takich jak Gdańsk, Kraków, Wrocław i Szczecin. Np. bilety na połączenie z Gdańska przez Warszawę do Tokio i z powrotem można znaleźć w ofercie promocyjnej LOT już od 1899 zł!

Warto podróżować z LOT-em nie tylko ze względu na korzystną ofertę cenową. Przewoźnik oferuje pasażerom bogaty wybór połączeń do 70 kierunków na świecie, a konkurencyjny hub na Lotnisku Chopina w Warszawie umożliwia krótki czas na przesiadki – nawet 40 minut.

Oferta LOT-u to gwarancja najwyższego komfortu podróży. Jako jedyny przewoźnik w Europie, zarówno na połączeniach krótkiego, jak też dalekiego zasięgu, LOT oferuje aż trzy klasy podróży: Business, Premium i Economy, z których każda spełnia indywidualne wymagania pasażerów. Ponadto LOT dysponuje jedną z najmłodszych flot w Europie, a rejsy do USA, Chin, Kanady, Korei Południowej i Japonii wykonuje najnowocześniejszymi w swojej klasie samolotami świata – Boeingami 787 Dreamliner.

LOT intensywnie się rozwija. Dzięki stale poszerzanej od 2016 r. ofercie połączeń, pasażerowie już dziś mogą planować podróż do ponad 70 kierunków, z których 41 zostało uruchomionych od początku 2016 r.  - np. do Los Angeles, Newark, Seulu i Astany.

Promocja trwa od 6 września do 19 września br.  Obejmuje wszystkie połączenia dostępne w ofercie LOT-u. W wymarzoną podróż można wyruszyć od 1 listopada do 16 grudnia br. oraz od 13 stycznia do 31 maja 2018 r.

Bilety w promocyjnych cenach dostępne są we wszystkich kanałach sprzedaży na www.lot.com, za pośrednictwem LOT Contact Centre, LOT Travel i u agentów.

0 comments: