biuro turystyczne,

W Rainbow Lato 2018

5.9.17 mm 0 Comments

W Rainbow rozpoczęła się sprzedaż oferty na Lato 2018. W pierwszej kolejności do klientów trafiła oferta wczasowa, w której znajdą wiele nowości, między innymi w Grecji, Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji i w Macedonii. Nie zabraknie również obiektów z „Polską Strefą” i „Figloklubów” z animacjami w j.polskim dla dzieci i dla dorosłych. To wszystko w przedsprzedaży ze „100% pewnością najniższej ceny”, czyli jak tłumaczy Rainbow – „Najtaniej pod słońcem”

W ofercie Rainbow na nadchodzące Lato 2018 oprócz znanych już kierunków pojawi się wiele ciekawych nowości wczasowych. Na Klientów lubiących wypoczynek czeka „ Perła Wysp Jońskich”, czyli wyspa o bajecznych plażach- Lefkada, oraz Thassos - wyspa, która zachowała swój unikalny, grecki charakter, a także Macedonia i najsłynniejsze a także najsłynniejsze  jezioro w tej części Europy-Jezioro Ochrydzkie. Bardzo zróżnicowana oferta do Chorwacji wzbogaciła się o leżącą na północy, usianą niezliczoną ilością zabytków i plaż – wyspę Krk. We Włoszech natomiast zaproponowano zachodnią część Sardynii ze słynną „Grotą Neptuna”, rajskim Stintino oraz Alghero – miastem z unikalną zabudową nawiązującą do sztuki katalońskiej. Miłośnikom Hiszpanii z pewnością przypadnie do gustu Wybrzeże Kadyksu i Costa Ballena z doskonale rozwiniętą infrastrukturą turystyczną i Kadyksem- uważanym za najstarsze miasto Europy, a także zwanym „Małą Hawaną”. Dla tych, co lubią nieco bardziej egzotyczne miejsca zaproponowano realizowane Dreamlinerem bez przesiadek i międzylądowań: Kubę (Varadero) oraz rajską wyspę Bali stanowiącą również doskonałą bazę wypadową do zwiedzania całej Indonezji.

fot. SoShe.pl


Touroperator  oferuje również dwie, znane już koncepcje, jedną skierowaną do rodzin z dziećmi, czyli „Figlokluby”, oraz dla dorosłych z „Polską Strefą”. W „Figloklubach” animacje prowadzone są przez polskich animatorów przez 6 dni w tygodniu zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Hotele z „Figloklubami” charakteryzuje dobry standard oraz infrastruktura przystosowana dla rodzin z dziećmi. Po tegorocznym sukcesie, Rainbow kontynuuje również ideę hoteli i apartamentów w popularnych wśród Polaków miejscach z „Polską Strefą”. Okazuje się, że wielu turystów na wakacjach oprócz wypoczynku lubi mieć zapewnione wieczorne rozrywki, takie, jak kino, konkursy, czy tańce i do tego w przystępnej cenie.

Kolejne niespodzianki, to niestandardowe długości pobytu na 3 lub 4 dni, a także na 10 lub 11 dni np. w Grecji, Hiszpanii, Bułgarii czy Portugalii. Nie zabraknie również hoteli adresowanych do dorosłych Klientów. Na obiekty tego typu można liczyć wybierając m.in. Hiszpanię, Grecję, Portugalię, Chorwację, Turcję, czy Maroko.

Oferowane przez Rainbow w przedsprzedaży rabaty i dodatkowe korzyści również pozytywnie zaskakują. Touroperator informuje, że tylko teraz klienci kupują „Najtaniej pod słońcem”, czyli mają 100% Pewności najniższej ceny, nawet do jednego dnia przed wyjazdem. Oznacza to tyle, że jeśli w okresie od momentu zakupu oferty, nawet aż do jednego dnia przed wyjazdem cena będzie niższa, Rainbow zwróci różnicę w cenie. Tym samym Rainbow zapewnia, że lepszej ceny, niż w przedsprzedaży nie będzie. Klienci rezerwujący ofertę mogą liczyć na rabaty nawet do 40% na początek. Dodatkowo w przypadku rodzin, każde dziecko otrzyma dodatkowy, specjalny rabat do 40%, co w praktyce może oznaczać, że koszt jego wyjazdu będzie niespotykanie niski, natomiast w przypadku par, druga osoba może zyskać nawet 20% dodatkowej zniżki. W promocji istnieje możliwość rezerwowania miejsc typu Standard w samolocie na wybranych rejsach zupełnie gratis, natomiast miejsc Premium z rabatem 50%. Kolejnymi istotnymi elementami jest bezpłatna zmiana rezerwacji nawet do 30 dni przed wylotem, oraz bardzo korzystna wysokość zaliczki.

Oferta dostępna jest w sieci sprzedaży na terenie całego kraju, oraz na R.pl pod linkiem: http://r.pl/lato-2018

0 comments: