Air Show,

EVA Air: udogodnienia w klasie biznes

30.6.17 mm 0 Comments

EVA Air jest laureatem corocznie przyznawane przez SKYTRAX World Airline Awards w 2 kategoriach – za najlepsze udogodnienia w klasie biznes (Best Business Class Comfort Award) oraz za czystość w kabinach pasażerskich (Best Airline Cabin Cleanliness). 


fot. EVA Air
SKYTRAX jednocześnie potwierdził pozycję Eva Air, która dzięki wysokiej jakości obsługi pasażerów plasuje linię wśród zaledwie 9 linii lotniczych świata uhonorowanych 5 gwiazdkami. EVA Air zajmuje także miejsce wśród 10 najlepszych linii lotniczych świata 2017. SKYTRAX ogłosił laureatów nagród (World Airline Awards 2017) podczas pokazów lotniczych w Paryżu 20 czerwca 2017. W rankingu brało udział 320 linii z całego świata.

Nie można nie docenić wagi, jaką dla pasażerów jest czystość w kabinie. Należy też podkreślić, że EVA Air po raz drugi w ciągu 3 lat jest laureatem przyznawanej przez podróżnych nagrody na najbardziej czyste kabiny pasażerskie.

EVA zajmuje także 2 miejsce w kategorii najlepszej obsługi naziemnej i 3 miejsce za najlepszy personel pokładowy. Od 2008 SKYTRAX ocenia EVA Air. Linia sukcesywnie poprawia swoje wyniki i zajmuje czołowe pozycje we wszystkich rankingach. Dbałość o detale i nadzwyczajny serwis sprawiły, że Eva Air otrzymała 5 gwiazdek po raz pierwszy w 2016.

Otrzymanie 5 gwiazdek w 2016 zmotywowało linię do jeszcze większej dbałości o pasażera, któremu wszyscy pracownicy starają się zapewnić jak największy komfort podróży.

Przyznanie EVA Air nagrody za najlepsze udogodnienia dla podróżujących w klasie biznes jest odzwierciedleniem wysokich standardów w Royal Laurel Class – klasie dostępnej w Boeingach 777-300ER obsługujących trasy dalekiego zasięgu, w tym do Ameryki Płn. Pasażerowie podróżujący w klasie Royal Laurel mają do dyspozycji wygodne piżamy, w pełni rozkładane fotele, luksusowe kosmetyczki itd. Częstowani są także znakomitymi winami.

EVA Air jest często nagradzaną linią. TripAdvisor sklasyfikował linię wśród 10 najlepszych na Pacyfiku i najlepszej linii z Tajwanu. SKYTRAX, Travel+Leisure oraz AirlineRatings.com wielokrotnie nagradzali EVA Air. Ponadto SKYTRAX uznał EVA za najlepszą linię z rejonu Pacyfiku oraz bazując na głosach pasażerów trzecią najbardziej lubianą linią lotniczą świata.

AirlineRatings uznał klasy EVA: ekonomiczną i Elite – ekonomiczną premium za jedne z najlepszych 10 w świecie w 2017. Klasa Elite wprowadzona przez EVA Air w 1992 była pierwszą na świecie klasą ekonomiczna premium. Klasa Elite trzy razy z rzędu była nagradzana przez SKYTRAX. Business Traveller Magazine przyznał winom serwowanym na pokładach Eva Air dwa złote medale w dorocznym rankingu – za najlepsze wina podawane w klasie biznes oraz za najlepsze wina musujące podawane również w klasie biznes.

0 comments: