Business Class,

Qatar Airways: Linie oferują zniżki na loty w klasie biznes oraz darmowe wizy tranzytowe i nocleg w hotelu w Dosze w ramach programu +Qatar

17.5.17 mm 0 Comments

Qatar Airways zachęcają podróżnych do zmiany krótkiego postoju w podróży w dłuższy pobyt w Doha. Linie oferują zniżki na loty, darmowe zakwaterowanie w hotelu oraz wizę tranzytową podczas postoju w Dosze.

Pasażerowie mogą korzystać ze zniżek do 50% na przeloty w wielokrotnie nagradzanej klasie biznes linii lotniczej  

Do 22 maja podróżni mogą cieszyć się zniżkami do 50% na przeloty w wielokrotnie nagradzanej klasie biznes i zaplanować swoją podróż do 21 czerwca 2017. Linie zachęcają pasażerów do włączenia Dohy do swojego planu podróży i doznania prawdziwej arabskiej gościnności dzięki darmowemu noclegowi w jednym z luksusowych (cztero lub pięciogwiazdkowych hoteli) w katarskiej stolicy i darmowej wizie tranzytowej.

Pasażerowie mogą podróżować w najlepszej na świecie klasie biznes w cenie od 6,000 PLN do Krabi, od 6,070 PLN do Bangkoku, od 6,910 PLN na Bali czy od 6,849 PLN do Singapuru, poprzez dokonanie rezerwacji do 22 maja na loty do 21 czerwca 2017 r. Aby skorzystać z tej niezwykłej oferty, należy odwiedzić stronę qatarairways.com/pl.
- Z ogromną przyjemnością oferujemy pasażerom atrakcyjną ofertę przelotów w naszej wielokrotnie nagradzanej klasie biznes. Nasza niezwykła oferta umożliwia zmianę krótkiego przestoju w podróży w dłuższy pobyt na miejscu i pozwala doświadczyć wielu katarskich atrakcji. Zachęcamy wszystkich pasażerów lotów przesiadkowych, aby rozważyli włączenie Dohy do swojego planu podróży korzystając z darmowej wizy tranzytowej i noclegu w jednym z luksusowych, pięciogwiazdkowych hoteli w Dosze - mówi pan Ehab Amin, Dyrektor Handlowy Qatar Airways.

Szczegółowe informacje na temat rezerwacji krótkiego pobytu w Dosze można znaleźć na stronie qatarairways.com/plusqatar. Pasażerowie przesiadający się w Dosze mogą przedłużyć swój pobyt w mieście, aby doświadczyć jego różnorodnych atrakcji, korzystając z całkowicie darmowego zakwaterowania na jedną noc oferowanego przez Qatar Airways i Qatar Tourism Authority. Istnieje możliwość, aby wydłużyć swój pobyt na kolejną noc, za niską opłatą rezerwacyjną w kwocie $50.
Pasażerowie mogą wybierać spośród sieci hotelowych takich jak: The Four Seasons, Marriott Marquis, Radisson Blu i Oryx Rotana. Darmowy nocleg, dostępny przez całe lato, pozwala podróżnym na zwiedzanie Dohy i udanie się na jedną z wielu wycieczek po mieście, w tym odbycie przygody na pustyni lub zjedzenie wyśmienitego posiłku na pokładzie tradycyjnej łodzi dhow. Pasażerowie będą mogli dowiadczyć prawdziwej arabskiej gościnności dzięki uprzejmości Discover Qatar.

Linie niedawno przedstawiły światu swój najnowszy produkt klasy premium Qsuite - w pełni regulowany komplet siedzeń, który umożliwia grupom złożonym z dwóch, trzech lub czterech osób na stworzenie swojej własnej, unikalnej przestrzeni w kabinie klasy biznes. To rewolucyjne, opatentowane rozwiązanie niewątpliwie odmieni oblicze podróży lotniczych i samej klasy biznes, wprowadzając produkt rodem z klasy pierwszej do klasy biznes. Qsuite to także pierwsze na świecie podwójne łóżko w klasie biznes, co stanowi kolejną ważną innowację oferowaną pasażerom przez Qatar Airways.


0 comments: