A380,

Emirates | Odzież i kosmetyki na pokładzie samolotu dla podróżnych w klasie pierwszej i business

26.12.16 mm 0 Comments

Komplet odzieży, luksusowe koce w klasie pierwszej, a także produkty do pielęgnacji skóry marki VOYA i zestawy akcesoriów Bulgari - oto nowa ekskluzywna oferta produktów w klasie pierwszej i klasie biznes, jaki oferują linie Emirates.


Linie Emirates zwiększyły komfort na pokładzie swoich samolotów dzięki nowej ekskluzywnej ofercie produktów w klasie pierwszej i klasie biznes. Co się w niej mieści?


Spokojny sen

Aby zapewnić pasażerom wygodny sen na pokładzie, linie Emirates wprowadziły odzież nawilżającą zaprojektowaną specjalnie z myślą o podróży samolotem. Będzie ona dostępna w klasie pierwszej na długich trasach pokonywanych w nocy. W stworzonych we współpracy z firmą Matrix ubraniach zastosowano opatentowaną technologię Hydra Active Microcapsule, która pomaga utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry w trakcie lotu. W materiale znajdują się miliardy mikrokapsułek, które podczas ruchu stopniowo uwalniają naturalny wyciąg z listownic – brązowych alg morskich pozyskiwanych w Oceanie Antarktycznym, które zawierają liczne składniki odżywiające i nawadniające skórę, co szczególnie przydaje się w warunkach panujących w samolocie.

Mikrokapsułki zachowują swoje właściwości nawilżające nawet do 10 prań, dzięki czemu pasażerowie mogą korzystać z nich wielokrotnie. Ponadto w komplecie znajdują się również buty i opaska na oczy, a ubrania zapakowane są w stylową filcową torbę.

Dla większej wygody podróży w klasie pierwszej linie Emirates oferują niezwykle miękki koc z wysokiej jakości sztucznej owczej skóry. Można znaleźć go nie tylko na pokładzie, ale także na stronie oficjalnego sklepu Emirates. Z kolei pasażerowie klasy biznes mogą liczyć na nowe miękkie kołdry w kolorze grafitowym.

Poranna świeżość

Jeszcze większy relaks w podróży zapewni nowa oferta luksusowych kosmetyków renomowanej irlandzkiej marki VOYA dostępna zarówno w samolotach, jak i na lotniskach. Linia produktów do pielęgnacji skóry została stworzona specjalnie z myślą o Emirates i obejmuje szampon, odżywkę do włosów, płyn do mycia ciała, płyn do demakijażu, żel do mycia rąk, mydło i krem do rąk. Cały zestaw trafi pod prysznice Shower Spa na pokładzie Airbusów A380, a wybrane produkty również do poczekalni lotniskowych Emirates. Kremy do rąk i ciała znajdą się także w łazienkach w klasie pierwszej i klasie biznes.

W ofercie kosmetyków dla Emirates dostępne są trzy zapachy: rozmarynu i mięty (linia Revitalise), lawendy i rozmarynu (Tranquility) oraz limonki i mandarynki (Soothing). Produkty do pielęgnacji skóry VOYA wytwarzane są z wodorostów zbieranych ręcznie w sposób zrównoważony w hrabstwie Sligo w Irlandii. Marka cieszy się ogromną popularnością w luksusowych salonach kosmetycznych na całym świecie, a teraz z jej kosmetyków można korzystać także podczas lotu liniami Emirates.

Przewoźnik po raz kolejny zwrócił się też do luksusowej włoskiej marki Bulgari, która zaprojektowała nowe ekskluzywne zestawy akcesoriów Emirates dla pasażerów klasy pierwszej i klasy biznes. W obydwu znalazła się kwiatowa woda kolońska Eau Parfumée au thé noir, a także produkty do pielęgnacji skóry, które pozwolą pasażerom czuć się świeżo i wygodnie przez całą podróż.

Wykonane z wysokiej jakości skóry torby z akcesoriami dla klasy pierwszej dostępne są w ośmiu modelach w kolorze grafitowym dla mężczyzn i bladoszarym dla kobiet. Kolejnych osiem wzorów marka Bulgari przygotowała dla pasażerów klasy biznes – po cztery dla panów i pań. Zestawy wręczane będą podczas nocnych lotów długodystansowych.

0 comments: