Andrzejki,

Stena Line: Andrzejki na morzu

17.11.16 mm 0 Comments

Lanie wosku, przepowiednie, ale przede wszystkim huczna zabawa! Jak zwykle w ostatni weekend listopada będziemy w obchodzić andrzejki. I jak co roku pojawia się dylemat – czy ten wyjątkowy wieczór spędzić na imprezie, na koncercie, na wytwornym balu, a może na morzu? Stena Line ma w tym roku kilka niebanalnych propozycji i niespodziankę dla wszystkich solenizantów. 


fot. Travelerdeluxe.pl
Andrzejki to święto znane od wieków i mające długą tradycję w Polsce. Dawniej kojarzyło się z wróżbami panien na wydaniu. Wróżby dotyczyły przyszłego męża, tego, jak będzie wyglądał i jak się nazywał. Kiedyś kawalerowie nie obchodzili święta andrzejek, a ich męskim odpowiednikiem były katarzynki. Dziś andrzejki skupiają i mężczyzn, i kobiety, a zabawa w imieniny Andrzeja jest jedną z najpopularniejszych imprez w ciągu roku, na pewno najhuczniejsza, może poza sylwestrem!

Świętowanie skupi się w weekend poprzedzający dzień wszystkich Andrzejów. Przez cały ten czas, Stena Line ma dla swoich podróżnych wiele ciekawych andrzejkowych propozycji. Na tę okazję szwedzki operator promowy przygotował także wyjątkową promocję - wszyscy Andrzeje popłyną na imieninowe rejsy gratis, a dla ich znajomi otrzymają zniżkę do 65%.

Pierwsza z propozycji Stena Line to Andrzejki na morzu - weekendowy rejs do Szwecji i z powrotem, z imprezą i noclegiem w „pływającym hotelu” Stena Spirit. To okazja do szampańskiej zabawy z mnóstwem tematycznych atrakcji i widokiem na otwarte morze.

Kolejna propozycja Stena Line to 3-dniowy wyjazd do Szwecji, łączący andrzejkową zabawę na pokładzie z wycieczką po Kalmarze. Rejs obejmuje dwie noce na statku, gdzie oprócz imprezy można będzie spędzić cały dzień w Szwecji z opcją zwiedzania na własną rękę lub z przewodnikiem. Podróżni będą mogli również poznać skandynawskie zwyczaje świąteczne i wziąć udział w całodziennej wycieczce autokarowej „Boże Narodzenie po szwedzku”.

Ostatni weekend listopada to z kolei doskonała propozycja dla fanów polskiej muzyki disco & dance. W ramach kolejnej imprezy z cyklu Disco Stars Live, na pokładzie statku Stena Spirit zagra legendarny zespół Classic. Następnego dnia będzie można spotkać się z zespołem, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w wyjątkowej scenerii i uzyskać autograf.

Poza andrzejkowymi atrakcjami podczas rejsu do dyspozycji podróżnych będzie dostępny także wybór restauracji, barów i kawiarni z widokiem. Na pokładzie statku znajduje się również strefa Pure Nordic SPA, gdzie czekają relaksujące zabiegi.

----------------

Andrzejki na morzu

Andrzejkowy, 24-godzinny rozrywkowy rejs do Szwecji i z powrotem, z noclegiem na statku

Wypłynięcie w piątek 25.11.2016 oraz w sobotę 26.11.2016 w cenie promocyjnej od 79 zł na osobę.

---------------

Andrzejki w Szwecji

Andrzejkowy rejs z dwoma noclegami na statku i całym dniem na zwiedzanie w Szwecji.

Wypłynięcia codziennie od 24.11 do 27.11., w cenie promocyjnej od 129 zł na osobę.0 comments: